Економіка

У 2022 році «Житомиргаз» спрямував 3 млн грн на допомогу ЗСУ

1 February 2023, 13:28

Газорозподільна компанія АТ «Житомиргаз» від початку повномасштабного вторгнення російських загарбників активно допомагає військовим. За цей період підприємство спрямувало три млн гривень на підтримку ЗСУ, а 72 газовики наразі у лавах захисників.

У 2022 році на потреби армії газорозподільна компанія закупила та передала спорядження, оргтехніку, продукти харчування, медикаменти, засоби зв’язку, паливно-мастильні та будівельні матеріали. Крім цього підприємство відправило у зону бойових дій та до територіальної оборони 15 автомобілів, комплекти зимової гуми, камуфляжний одяг, побутову техніку та необхідні інструменти.

Також газовики передали своїм мобілізованим колегам та їхнім побратимам пічки-буржуйки більш ніж на сто тисяч грн. Пічки виготовили на українському заводі RGCProduction. Вони придатні до використання як у бліндажах, так і в приміщеннях та допомагають нашим захисникам зігріватися, готувати їжу та сушити одяг. А щоб військовим було легше відстежувати ворога у нічний час та за будь-яких погодних умов газовики передали на фронт спецобладнання – тепловізійні приціли.

Окрім того, АТ «Житомиргаз» разом із газорозподільними компаніями, що працюють під брендом РГК, долучилося до придбання безпілотника. БПЛА ТОР здатен виконувати як розвідувальну, так і ударну функції, оснащений безшумним електричним двигуном, а ще функцією автоматичного повернення. Сталева «пташка» вже у військового підрозділу та передає палкі вітання окупантам від газовиків.

У газорозподільній компанії вдячні кожному захиснику та захисниці за можливість працювати у тилу та забезпечувати сталу роботу підприємства критичної інфраструктури. АТ «Житомиргаз» й надалі продовжуватиме підтримувати Збройні сили України, щоб допомогти наблизити перемогу та мир в Україні!

Пресслужба АТ «Житомиргаз»

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Житомиргаз 
Матеріали по темі