Місто

Автобус та автомобіль КП «Футбольний клуб «Полісся» передали на баланс житомирської ДЮСШ

1 March 2023, 10:22

З балансу комунального підприємства «Футбольний клуб «Полісся» на баланс спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з футболу «Полісся» безоплатно передали автобус туристичний марки Iveco та службовий легковий автомобіль Ford Focus.

Таке рішення ухвалили на засіданні Житомирського міськвиконкому 1 березня 2023 року.

«Комунальне підприємство листом звернулося, що має намір передати дані транспорті засоби ДЮСШОР з футболу «Полісся», - пояснив заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Віктор Малюта.

Мер Сергій Сухомлин нагадав, що житомирський футбольний клуб вже фактично переданий спонсору, тому транспортні засоби передають комунальній спортивній школі.

Нагадаємо, на засіданні виконкому 21 грудня 2022 року мер Житомира заявив, що з наступного року з міського бюджету більше не виділятимуть кошти на підтримку КП «Футбольний клуб «Полісся» Житомирської міської ради, підприємство фінансуватиметься виключно коштом спонсора.

Як повідомляв Житомир.info, 27 серпня 2021 року Житомирський міський голова повідомляв, що житомирський комунальний футбольний клуб «Полісся» повністю фінансуватиметься за рахунок спонсора. Цього дня на Центральному стадіоні «Полісся» був підписаний меморандум про співпрацю зі спонсором – BGV Group Management, який і став новим власником футбольного клубу. Компанія BGV Group Management належить Геннадію Буткевичу, який входить до топ-20 найзаможніших українців за версією Forbes як співвласник корпорації АТБ – найбільшої мережі супермаркетів в Україні.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: автобус виконком ФК "Полісся" ДЮСШ футбол автомобіль 
Матеріали по темі