Суспільство

У Міносвіти затвердили дати проведення національного мультипредметного тесту, який другий рік поспіль замінить ЗНО

21 March 2023, 09:35

Міністерство освіти і науки України затвердило календарний план організації та проведення у 2023 році національного мультипредметного тесту (НМТ).

Про це 20 березня повідомили на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

«Наказом Міністерства освіти і науки України затверджено календарний план організації та проведення у 2023 році національного мультипредметного тесту (НМТ)», - йдеться в повідомленні.

Тестування проходитиме у дві сесії:

  • основна: 5 червня – 23 червня;
  • додаткова: 11–24 липня.

Відповідно до наказу реєстрація осіб для участі в основній сесії НМТ триватиме з 3 квітня до 3 травня 2023 року.

До 7 травня 2023 року зареєстрований учасник матиме змогу в персональному кабінеті внести зміни (вибрати інший предмет додаткового блоку чи змінити населений пункт в Україні/ за кордоном, у якому він бажає пройти НМТ).

У додатковий період (5–12 червня) зможуть зареєструватися особи, які не змогли з поважних причин зареєструватися для проходження НМТ під час основного періоду реєстрації; реєструвалися в основний період реєстрації, але яким було відмовлено в реєстрації для участі.

Не пізніше ніж за десять календарних днів до початку проведення основної сесії НМТ для зареєстрованих учасників з’явиться можливість завантажити зі своїх персональних сторінок запрошення, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ. Учасники ж додаткової сесії НМТ матимуть змогу дізнатися про дату, час і місце проведення тестування не пізніше ніж за три календарних дні до проведення додаткової сесії НМТ.

Інформацію про результати основної сесії НМТ за шкалою 100–200 балів буде розміщено на персональних сторінках учасників тестування до 28 червня 2023 року, додаткової сесії – до 29 липня 2023 року.

Нагадаємо, 28 лютого учні уже могли ознайомитися із демонстраційним тестом з української мови, що буде у цьогорічному НМТ.

Як повідомляв Житомир.info, 20 січня 2023 року Голова Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак оприлюднив фінальний узгоджений механізм проведення національного мультипредметного тесту у 2023 році. Також 20 січня 2023 року у МОН розповіли про організацію мультипредметного тесту у 2023 році: міститиме завдання з трьох предметів: два з них – обов’язкові, третій – на вибір. А 24 січня 2023 року у департаменті освіти Житомир.info розповіли про особливості проходження НМТ учнями житомирських ліцеїв.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: НМТ тест освіта випускник абітурієнт школяр МОН УЦОЯО 
Матеріали по темі