Місто

Комунальники про засмічення берега Тетерева у житомирському гідропарку: вивезли майже три мішки запліснявілого хліба

27 March 2023, 14:14

Під час суботнього обходу гідропарку в Житомирі, 25 березня, комунальників застала неприємна картина. Берег Тетерева уздовж дорослого пляжу був встелений скибками хліба.

«Мною було виявлено по березі, десь вздовж 200 метрів, «захліблення». Хто це зробив і для чого, мені незрозуміло, на жаль», - розповідає директор КП «Парк» Сергій Бондар.

Про «знахідку», каже Сергій Бондар, одразу повідомили правоохоронців.

«Ми викликали поліцію, приїхав один екіпаж, потім приїхала слідча група. Вони усе протоколювали, зараз цим ділом займаються».

Тим часом комунальники, не зволікаючи, взялися збирати запліснявілий хліб з берега, якого виявилось ледь не три мішки.

«Дві великі тачки з гіркою, десь до трьох мішків хліба. Хліб був не ламаний, різаний хліб, як продають в магазині. Дуже багато було хліба з пліснявою. Може хотіли зробити добро, але вийшло, як вийшло», - каже директор КП «Парк».

Якби розкиданий хліб вчасно не виявили та не прибрали, подейкує Сергій Бондар, то берегом було б не пройти, не кажучи вже про неприємний запах.

«В таку сонячну погоду, як сьогодні, відбулося б бродіння того самого хліба, його розкладання і воно б далі виносило його на прибережну зону і його було б важче вже прибирати. Звісно, дещо б з’їлося рибками, качками, але це був би вже не продукт, а сміття».

Врешті, комунальники наполегливо просять відвідувачів парку не смітити, не розкидати бездумно кілограми хліба чи зерна до води, чи деінде, навіть керуючись добрими мотивами. На кшталт, погодувати пташечок чи рибок. Натомість закликають звертатися до адміністрації, котра порадить, як краще застосувати так звану «продуктову» допомогу. Те ж саме, стосується і підгодовування тварин у тутешньому контактному мінізоопарку.

«Перегодовувати не потрібно, особливо такими продуктами, як яблука, капуста, морква, буряк. Тому що це може викликати діарею і нарушити той раціон, який прописаний. Ми знаємо, як їх годувати, коли, чим і скільки. Якщо є таке бажання, будь ласка, підходьте до адміністрації. Діткам ми теж не забороняємо, якщо є сухарик, сухий хлібчик - можна погодувати, але не перегодовуйте», - зазначає директор КП «Парк» Сергій Бондар.

Зрозуміло, що проконтролювати кожен закуток у парках неможливо, - зізнається Сергій Бондар. Однак, задля покращення безпеки, все ж розмірковують разом із міською владою над встановленням там додаткових камер відеоспостереження.

«Є у планах, я не кажу сьогодні чи завтра, але плануємо і влада іде назустріч - встановити не тільки у Гідропарку, а і у парку камери відеоспостереження. Будемо чекати».

Нагадаємо, 25 березня в житомирському гідропарку на дорослому пляжі невідомі закидали хлібом берег Тетерева.

Як у житомирському гідропарку живуть тварини, яких врятували волонтери зі Сходу дивіться тут.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: гідропарк хліб пляж Тетерів річка 
Матеріали по темі