Суспільство

В одному із ЦНАПів у Житомирській області з’явилася можливість обміну й відновлення посвідчення водія

28 March 2023, 09:59

Овруцький ЦНАП – перший на Житомирщині, де з’явилася можливість обміну й відновлення посвідчення водія.

Про це 27 березня повідомив РСЦ ГСЦ МВС в Житомирській області.

«На Житомирщині в Овручі тепер можна отримати послуги з відновлення та обміну посвідчення водія в Центрі надання адміністративних послуг. Це перший ЦНАП в області, який розпочав тісну співпрацю з сервісними центрами МВС», – йдеться у повідомленні.

Отримати послугу в ЦНАПі можна у разі:

- завершився термін дії попереднього документа;

- обмін старого посвідчення водія на нове;

- зміна анкетних даних власника;

- відновлення посвідчення водія після втрати чи викрадення.

Також у сервісному центрі звертають увагу, що на період дії воєнного стану для отримання зазначених послуг медична довідка не подається.

«Для нас це дуже знаковий крок, адже мета сервісних центрів МВС – комфорт і доступність послуг для усіх громадян. Раніше мешканцям Овруччини та ближніх районів потрібно було їхати до найближчого сервісного центру МВС у Коростень, тепер же обмін та відновлення посвідчення водія стали ближче та доступнішими. У наших планах – запуск реєстрації транспортних засобів, адже якісний державний сервіс має бути по-справжньому зручним для кожного», – розповідає начальник РСЦ ГСЦ МВС в Житомирській області Віктор Білецький.

Отримати послуги сервісного центру МВС можна за адресою: м. Овруч, вул. Героїв Майдану, 21.

Графік роботи: вт-пт з 08:00 до 17:00, сб з 08:00 до 15:45.

Прийом відбувається за попереднім записом по телефону або ж під час особистого візиту в ЦНАП.

На перший запуск послуги в Овруцькому ЦНАПі завітав заступник начальника РСЦ ГСЦ МВС в Житомирській області Володимир Гриб.

«На Житомирщині це перший ЦНАП, який розпочав надавати послуги, що входять до компетенції сервісних центрів МВС. Така ініціативність громади тільки підтверджує те, що це необхідно людям. Сподіваємося, що найближчим часом така географія нашої співпраці розшириться й у інших районах», – сказав Гриб.

Послуги у ЦНАПі надають за принципом екстериторіальності, тобто всім фізичним особам, незалежно від зареєстрованого місця проживання.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші запитання – на сайті.

Нагадаємо, 26 січня 2023 року у сервісному центрі МВС у Житомирській області інформували, що для відновлення або обміну посвідчення водіям не потрібна медична довідка на період воєнного стану.

Як повідомляв Житомир.info, з метою імплементації українського законодавства до вимог ЄС наприкінці липня запрацювали нові правила отримання водійського посвідчення. Зокрема, навчання водіїв розділили на два модулі – теоретичний і практичний, які складаються з п’яти етапів, а тривалість вивчення теорії для отримання водійського посвідчення скоротили вдвічі, станом на початок серпня у житомирській автошколі більшість учнів складали жінки.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ЦНАП Овруч Сервісний центр водійське посвідчення  
Матеріали по темі