Місто

У Житомирі в один день попрощалися із трьома загиблими захисниками-добровольцями

1 December 2023, 16:22

У Житомирі 1 грудня попрощалися із трьома загиблими захисниками-добровольцями – Артемом Сачуком, Денисом Бондарчуком та Володимиром Савчуком.

Про це повідомляє Житомирська міська рада.

Сачук Артем Миколайович (27.11.1984 — 24.11.2023)

Навчався у Житомирі, в школах №21 і №12, а згодом у ліцеї при ЖДТУ. Паралельно навчанню в школі починає займатися шахами, першим тренером стає М. Е. Тросман. Другий тренер Артема з шахів — Новофастовський Л.М.

У 2005 році Артем Миколайович став чемпіоном Житомирської області. Як гравець брав участь і здобував гарні результати у всеукраїнських змаганнях в різних містах України.

Був президентом Федерації шахів Житомирської області. Опісля — Віцепрезидентом Федерації шахів України.

Здобув освіту в ЖДТУ, закінчив Київський Національний економічний університет імені Вадима Гетьмана та Міжнародний інститут менеджменту.

Працював на різних компаніях, деякі очолював, створював власні з партнерами, працював на державній службі. В серпні 2017 року став директором Агенції регіонального розвитку Житомирської області, де займався залученням інвестицій в регіон, підтримкою малого та середнього бізнесу. В 2020 році став старшим проектним менеджером Офісу реформ Кабінету Міністрів України. Був одним із співавторів Національної економічної стратегії 2030. Був членом наглядової ради проекту МОП в Україні.

З початком повномасштабного вторгнення рф став на захист України. Нагороджений медаллю «За військову службу Україні» та грамотою командира в/ч, в якій служив. Війна вирвала воїна з наших рядів, трагічні події забрали його життя…

У Героя залишилась дружина та дві донечки…

Бондарчук Денис Сергійович (21.12.1994 — 22.11.2023)

Народився у Житомирі. Навчався в ЗОШ №36, продовжив освіту у вечірній школі. Працював на різних будівельних майданчиках.

З початку повномасштабної агресії рф проти України за станом здоров'я не був мобілізований, але з весни 2023 року наполіг і став до лав ЗСУ.

Героїчно загинув під час стрілецького бою з російськими окупантами у Донецькій області, мужньо виконавши військовий обов'язок із захисту Батьківщини.

Савчук Володимир Олександрович (24.11.1989 — 28.11.2023)

Народився у Рівному. Навчався у Теофіпольській ЗОШ №1, що на Хмельниччині. Після закінчення школи приїхав до Житомира та вступив до Житомирського агротехнічного університету на факультет «Екологія навколишнього середовища». Закінчив курси підготовки офіцерів запасу при Житомирському військовому інституті імені С.П. Корольова та отримав військове звання молодшого лейтенанта. Працював.

Мав дружину та сина. У квітні 2023 року добровільно в одному із підрозділів ЗСУ став на захист Батьківщини від російських загарбників. Лейтенант Савчук Володимир отримав поранення, несумісне з життям, під час виконання бойового завдання.

Нагадаємо, 28 листопада у Житомирі попрощалися із захисником України Геннадієм Шолоховим.

Як повідомляв Житомир.info, 27 листопада 2023 року у Житомирі поховали двох військовослужбовців: Олександра Герасимчука та Сергія Мельника, які загинули при захисті Вітчизни в Запорізькій області та на Донеччині. Також 27 листопада Верховна рада інформувала, що на фронті загинув віцепрезидент Федерації шахів України, житомирянин Артем Сачук.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: прощання загиблий Сачук Бондарчук Савчук військовий військовослужбовець  
Матеріали по темі