Економіка

Житомирська служба зайнятості стала другою в Україні за кількістю зареєстрованих людей із інвалідністю цього року

2 December 2023, 11:15

За кількістю зареєстрованих клієнтів служби зайнятості, які мають інвалідність, Житомирщина цьогоріч - на другому місці в Україні після Львівщини. Допомоги у працевлаштуванні потребували 2151 житель області з інвалідністю, з яких 84 учасники бойових дій і 75 внутрішньо переміщених українців.

Про це 1 грудня повідомила Житомирська обласна служба зайнятості.

«Для 394 людей з вадами здоров’я була знайдена робота. Це – третій результат серед областей країни з працевлаштування цієї категорії пошукачів роботи. Окрім Львівщини, кращі можливості для інтеграції людей з інвалідністю у суспільне життя має також Дніпропетровщина. Люди з інвалідністю користувались також іншими послугами служби зайнятості. Майже всі з них цього року отримали профорієнтаційні послуги, 78 - проходили навчання перед працевлаштуванням, 25 – взяли участь у громадських або роботах тимчасового характеру, а 19 – отримали ваучери для оплати навчання у закладах освіти з актуальних нині професій та спеціальностей», - йдеться в повідомленні.

Станом на 1 грудня шукали роботу в області з допомогою служби зайнятості 504 людини з інвалідністю, для яких роботодавці подали 88 вакансій.

Ознайомитися з усіма актуальними на Житомирщині пропозиціями роботи можна на сайті https://cutt.ly/4Dz4cVI або Єдиному порталі вакансій https://jobportal.dcz.gov.ua, а також у чат-боті Державної служби зайнятості у Viber «Вакансії ДСЗ»: https://is.gd/ZHNLSp

Маєте запитання щодо діяльності служби зайнятості на Житомирщині – телефонуйте на «гарячі» лінії: 044-244-94-77, 063-214-41-75 (режим роботи - з 08:30 до 17:15) або пишіть у телеграм-чат обласної служби зайнятості https://t.me/DCZ_Zhytomyr.

Нагадаємо, на засіданні Кабінету міністрів 22 серпня 2023 року ухвалили рішення про компенсацію роботодавцям витрати на облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю І та ІІ груп в розмірі до 100,5 тис. грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: центр зайнятості ЦЗ вакансія працевлаштування робота безробіття людина з інвалідністю 
Матеріали по темі