Здоров'я

Увійти в новий рік без проблем зі шкірою реально: знижка на консультацію до дерматолога із МЦ «Відновлення» вже діє

4 December 2023, 16:51

Шкіра – наш захист для організму і водночас візитівка для людини у сучасному суспільстві.

Спека, холод, дощ, вітер, сніг, мороз, кондиціонери – щодня наш шкірний покрив піддається безлічі факторів, які тим чи іншим чином впливають на його стан. І, зазвичай, такі подразники роблять зі шкірою жахливі речі та приносять дискомфорт як фізичний, так і психологічний.

Лущення, новоутворення, свербіж, гнійничкові ураження чи то загострення наявних інших шкірних захворювань? Відтепер це не проблема! Тим паче зі знижкою 20% до професійних лікарів-дерматологів із медичного центру «Відновлення».

Акція діє до 23 грудня включно, а це означає, що ви можете увійти в новий рік оновленою версією себе, позбувшись дерматологічних проблем, якщо почати діяти тут і зараз!

У медичному центрі «Відновлення» є всі необхідні ресурси для лікування широкого спектра шкірних захворювань. Тож будьте уважними до своєї шкіри, адже це – дзеркало всього організму.

Перелік дерматологічних та косметичних процедур, які проводять у медичному центрі «Відновлення», – тут

Про новоутворення шкіри та чи завжди вони небезпечні і як їх позбутися читайте у бліцінтерв’ю з дерматологом житомирського МЦ «Відновлення».

МЦ «Відновлення» має все для того, аби повернути радість повноцінного життя.

Записатися на консультацію та дізнатися подробиці можна за телефоном 0800 305 860 або безпосередньо у клініці «Відновлення» за адресою м. Житомир, вул. Любарська, 4. https://vidnovlennya.center/

«Відновлення» – клініка, де лікують причини, а не симптоми!

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Відновлення МЦ Відновлення клініка знижка акція дерматолог ціна лікар 
Матеріали по темі