![](https://www.zhitomir.info/f/images/2023/12/30/218470/611bb9b767fa0c719a58b5d54f3d71b5_preview_w440_h290.jpg)
Увечері 29 грудня на проспекті Незалежності водій автомобіля Hyundai не дотримався безпечної швидкості руху, не впорався з керуванням та наїхав на електроопору. Травми отримали двоє людей.
Про це 30 грудня повідомляє пресслужба патрульної поліції в Житомирській області.
«Учора, близько 18-ї години вечора, на проспекті Незалежності водій автомобіля Hyundai не дотримався безпечної швидкості руху, не впорався з керуванням та наїхав на електроопору, зачепивши жінку, яка знаходилась у той момент на тротуарі.
За попередньою інформацією, у результаті ДТП травми різного ступеня отримали жінка пішохід та пасажир авто Hyundai. Під час спілкування з водієм, інспектори виявили у нього ознаки алкогольного сп'яніння, останній погодився пройти освідування в найближчому медзакладі, результат буде згодом. На місце події патрульні викликали медиків та слідчих, а також забезпечили охорону місця дорожньо-транспортної пригоди», - йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, у Житомирі на Покровській 28 грудня близько 16 години зіткнулися Volkswagen та Skoda, в результаті чого одна опинилася на узбіччі. Минулося без потерпілих.