Влада

У День українського добровольця Зеленський нагородив орденами бійців Житомирського прикордонного загону

15 March 2024, 09:35

У День українського добровольця Володимир Зеленський подякував усім, хто став на захист України. Президент також вручив державні нагороди воїнам та родичам полеглих героїв, з них – два бійці Житомирського загону.

Про це 14 березня повідомляє Північний кордон. Держприкордонслужба.

«Серед нагороджених були також воїни-прикордонники. Зокрема, Ордени «За мужність» отримали два бійці Житомирського загону – 25-річний Олег Нестеренко та 28-річний Олександр Слободинюк. Обоє пройшли значний бойовий шлях. Виконували бойові завдання на українсько-білоруському кордоні, на Луганщині, на Харківщині. На Донеччині, стримуючи ворога на Мар'їнському напрямку, і Олег, і Олександр отримали поранення. Пройшовши лікування та реабілітацію старший солдат Слободинюк знову став в стрій та продовжує захищати рідну землю, а в його побратима Олега попереду довготривалий процес лікування, протезування та реабілітації», - йдеться в повідомленні.

Крім того, Орден Данила Галицького Президент вручив полковнику Ігорю Кушнеру. У перший день повномасштабної війни офіцер запасу повернувся в стрій та очолив новосформований бойовий підрозділ, який успішно виконував завдання із захисту нашої країни, як на Сході України, так і на північних рубежах.

Нагадаємо, наприкінці лютого 2024 року за мужність та професіоналізм, проявлені під час виконання військового обов’язку, почесними нагрудними знаками Головнокомандувача Збройних Сил України «Срібний хрест» та «Золотий хрест» нагородили 27 прикордонників Житомирського загону, які брали участь в активних бойових діях на Донеччині.

Як повідомляв Житомир.info, на початку лютого 2024 року на Житомирщині 167 воїнів-прикордонників отримали нагороди, майже 150 з них обороняли Схід країни.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: прикордонник воїн військовий військовослужбовець Держприкордонслужба Північний кордон кордон Житомирський прикордонний загін нагорода Зеленський День українського добровольця 
Матеріали по темі