Влада

Ще один університет Житомира визначили критично важливим для економіки задля бронювання військовозобов’язаних

1 April 2024, 16:31

Поліський національний університет визначили критично важливим для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період.

Відповідний наказ Міністерства освіти і науки від 26 березня 2024 року оприлюднений на сайті МОН. У міністерство було направлене звернення ПНУ від 18 березня 2024 року.

«Встановити, що Поліський національний університет (Поліський університет, ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ 00493681, податковий номер платника податків 004936806257, провадить діяльність у сфері освіти і науки, належить до державної форми власності з включенням до Реєстру неприбуткових установ та організацій, утримується за рахунок коштів державного бюджету) відповідає критеріям, зазначеним у підпунктах 4, 5, 6 пункту 2 Порядку та критеріїв, і визначити його критично важливим для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період», - йдеться у наказі.

Нагадаємо, наказом від 6 березня 2024 року Міносвіти визначило критично важливим Житомирський державний університет імені Івана Франка.


Довідка: Порядок та критерії визначення підприємств, установ і організацій, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період затверджені постановою Кабінету міністрів 27 січня 2023 року. Підтвердження статусу критично важливого підприємства для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період здійснюється підприємством не рідше ніж один раз на рік. З метою оформлення військовозобов’язаним відстрочок Мінекономіки надсилає рішення про бронювання військовозобов’язаних органам державної влади, іншим державним органам, якими подано списки, а також Генштабу ЗСУ, який у триденний строк доводить зазначене рішення до відома відповідних ТЦК та СП. Орган державної влади, інший державний орган, орган місцевого самоврядування, підприємство, установа і організація видає військовозобов’язаному витяг із зазначеного рішення, завірений підписом керівника та печаткою, який є документом, що підтверджує надання військовозобов’язаному відстрочки.

Як повідомляв Житомир.info, на початку листопада 2022 року Верховна рада ухвалила у другому читанні та в цілому зміни до закону «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», оновивши правила бронювання працівників. Наприкінці січня 2023 року Кабінет міністрів ухвалив новий порядок бронювання військовозобов’язаних та критерії визначення підприємств, установ і організацій, критично важливих для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення: працівники таких підприємств віднині підлягатимуть бронюванню.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: МОН мобілізація бронювання ПНУ університет бронь військовозобов’язаний 
Матеріали по темі