Місто

«Полісся» поступилося «Ворсклі» із рахунком 0:1 та вибуває з Кубка України

4 April 2024, 21:33

Полтавський ФК «Ворскла» з рахунком 0:1 обіграв житомирський ФК «Полісся» та вийшов у фінал Кубка України з футболу. Матч відбувся 4 квітня на стадіоні «Центральний» у Житомирі.

Переможний м’яч на 45 хвилині забив Сергій Мякушко. Наприкінці 2 тайму матч призупинявся через повітряну тривогу, яка тривала майже 40 хвилин. На 81 хвилині нападник житомирського «Полісся» Пилип Будківський не реалізував пенальті.

«Вибуваємо з кубку на стадії пів фіналу», - зазначили у дописі на facebook поліські «вовки» після гри.

ФК «Ворскла» зіграє у фіналі Кубка України з футболу з донецьким «Шахтарем».

Фінал Кубка України 2023/24 відбудеться на стадіоні «Авангард» у Рівному 15 травня.

Нагадаємо, 30 березня команда ФК «Полісся» зіграла у 22-му турі Української Прем’єр-Ліги з одеським «Чорноморцем» на Центральному стадіоні Житомира. З рахунком 0:4 поліські вовки програли матч.

Як повідомляв Житомир.info, 16 березня 2024 року ФК «Полісся» на виїзді поступився столичній «Оболоні» з рахунком 1:0.