Суспільство

Житомирське «Полісся» програло «Чорноморцю»: в другому таймі пропустили чотири голи

30 March 2024, 17:29

Футбольний клуб «Полісся» 30 березня у 22-му турі Української Прем’єр-Ліги на Центральному стадіоні Житомира приймав одеський «Чорноморець».

Перший тайм завершився з рахунком 0:0, а фінальний рахунок гри – 1:4, голом за «Полісся» відзначився Богдан Кушніренко.

«У рамках 22-го туру Української Прем’єр-ліги «Полісся» приймає «Чорноморець». Особливим цей день точно буде для Сергія Шищенка. Адже це його дебютний домашній матч в УПЛ. Велика відповідальність. Плюс до того від «Полісся» дуже всі зачекалися перемоги. Адже безвиграшна серія у чемпіонаті налічує сім поєдинків. Але команда сповнена рішучості нарешті зламати цю серію», - писала пресслужба клубу перед матчем.

Нагадаємо, 16 березня ФК «Полісся» на виїзді поступився столичній «Оболоні» з рахунком 1:0.

Як повідомляв Житомир.info, 25 лютого 2024 року житомирське «Полісся» зіграло внічию із львівським «Рухом»: рахунок гри 1:1. У грі 1 березня футбольний клуб «Полісся» 1 березня на останніх хвилинах матчу програв черкаському «ЛНЗ», а 9 березня у домашньому поєдинку поступився ФК «Олександрія» з рахунком 1:2. Президент ФК «Полісся» Геннадій Буткевич 11 березня підтвердив інформацію, що головний тренер команди Юрій Калітвінцев йде у відставку.