Економіка

Антимонопольний комітет почав розгляд справи стосовно дій «Житомиробленерго» щодо неправомірного встановлення тарифів

19 April 2024, 14:39

Адміністративна колегія Північного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України прийняла розпорядження про початок розгляду справи у зв’язку з наявністю в діях АТ «Житомиробленерго» ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Про це 18 квітня 2024 року повідомляє пресслужба Північного міжобласного територіального відділення АМКУ.

«Відділення встановило, що АТ «Житомиробленерго» застосовував для споживачів, що підключені до електричної мережі основного споживача, який відноситься до споживачів першого класу напруги, тарифи на послуги з розподілу електричної енергії по другому класу напруги. Оскільки цей другий тариф є значно вищим за тариф на послуги з розподілу електричної енергії по першому класу напруги. Такі дії містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбачені пунктом 2 статті 50 та частиною першою статті 13 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку послуг з розподілу електричної енергії у межах території ліцензійної діяльності АТ «Житомиробленерго». Це призвело до ущемлення інтересів споживачів, які були б неможливими за умов існування значної конкуренції на ринку», - йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Житомир.info, у березні 2023 року представники підприємств, які знаходяться у Житомирі на вулиці Промисловій, розповідали, що АТ «Житомиробленерго» вирішило змінити клас напруги, через що зріс тариф, а згодом деяким підприємствам повідомили про відключення.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: АМКУ Житомиробленерго обленерго тариф електроенергія підприємство 
Матеріали по темі