Здоров'я

Повернути функціональність, здоров’я та красу: якісна та сучасна хірургія кистей рук у МЦ «Відновлення»

24 April 2024, 11:07

Оніміння кистей рук та пальців, «мурашки», поколювання, дискомфорт, скутість рухів та біль — ці відчуття знайомі тим, хто багато працює за компʼютером, виконує важку фізичну роботу, отримав травму, перелом або ж має спадкове захворювання.

Адже кисть руки — це одна з найрухливіших частин тіла, яка має складну будову і максимально залучена у повсякденному житті людини. Цей найтонший людський механізм складається з безлічі дрібних кісток, сухожиль, м’язів, зв’язок, артерій, вен та нервів і майже завжди перебуває у русі, тому найчастіше травмується та пошкоджується.

У медичному центрі«Відновлення» ви можете отримати якісну консультацію лікаря-хірурга, дізнатись про причину вашого болю чи дискомфорту та безпечно вилікувати їх. Адже головним завданням наших хірургів є максимальне збереження функції кисті руки та забезпечити їй швидке відновлення.

Сьогодні з-поміж найпоширеніших захворювань кистей рук є контрактура Дюпюітрена, стенозуючий лігаментит, травми сухожилків на кисті, синдром карпального каналу, хвороба Де Кервена та гігроми суглобів та сухожиль на кисті.

Розглянемо ці види захворювань кистей рук.

Синдром зап’ястного каналу або ж карпальний тунельний синдром – це оніміння пальців кисті у зв’язку зі стисненням серединного нерва на рівні зап’ястя. Основні симптоми захворювання: відчуття поколювання, нічний біль у кисті, печіння, слабкість рук, «мурашки», оніміння пальців, та атрофія м’язів кисті на пізніх стадіях хвороби. Синдром зап’ястного каналу найбільш часто зустрічається у жінок старшого віку та вважається професійним у працівників, які виконують монотонні згинально-розгинальні рухи кисті.Симптоми синдрому зустрічаються у користувачів комп’ютерів, наприклад геймерів (активне і тривале застосування клавіатури і миші в неправильній позі). З-поміж факторів розвитку цього синдрому є тривала щоденна робота на комп’ютері, що вимагає постійного використання клавіатури.

Стенозуючий лігаментит

Це захворювання проявляється під час згинання пальця, виникає деякий дискомфорт та відчувається ніби перешкода руху, яка зникає одразу після «клацання». Причина цієї хвороби у тому, що на сухожиллі розвивається потовщення, тож під час згинання пальця потовщене сухожилля важко проходить під зв’язкою і так само важко повертається при розгинанні. Тож саме цей момент і сприймається, як клацання.

Контрактура Дюпюітрена

У суглобах пальці кисті стають немовби обмеженими, неможливо розігнути один чи кілька пальців. З-поміж причин виникнення: спадковість, вплив травм і перевантажень кистей рук, цукровий діабет або порушення обміну речовин. Першими симптомами стає поява вузликів та ущільнень шкіри, які з’являються на поверхні долонь, з часом на місці може утворитися рубець, який і обмежує рух пальців.

Травми сухожилків на кисті

Через розрив сухожилля розгинача перестає активно розгинатися нігтьова фаланга пальця, але при цьому вона згинається. Травма може виникнути під час поранення пальця чимось гострим або ж під час торцевого удару. Тож такі пошкодження може бути відкритим і закритим.

Гігроми суглобів та сухожиль на кисті – це кістозне доброякісне утворення у вигляді грижової капсули чи мішечка з в’язкою синовіальною рідиною. Гігрома може проявлятися болем, скутістю, дискомфортом під час руху кисті, естетичним виглядом, оскільки можуть виростати до 2-3 сантиметрів в діаметрі. Вони ніколи не бувають злоякісними і не несуть загрози для пацієнта, однак самостійно не зникають.

Хвороба Де Кервена проявляється болем у нижній частині передпліччя, який виникає через звуження просвіту кістково-фіброзного каналу, в якому проходять сухожилля першого пальця. Внаслідок цього здавлюються сухожилля, що ускладнює їх ковзання у каналі. Візуально Хвороба Де Кервена проявляється незначним набряком у нижній частині передпліччя. При тривалому перебігу захворювання можливе запалення оболонок сухожиль та втрата працездатності. Адже незначні на початку хвороби болі при русі 1 пальця і кисті, з часом посилюються та обмежують свободу рухів.

Усі ці захворювання не варто діагностувати та лікувати самостійно, а краще звернутися до хірурга.

Діагностика та лікування захворювань кисті рук у МЦ «Відновлення»

Запорукою вашого здоров’я кистей рук є вчасна діагностика хвороби та її лікування.

На жаль, хвороби кисті рук не лише знижують функціональність людини чи завдають естетичного дискомфорту, а й можуть значно впливати на якість життя. Для того, щоб розв’язати цю проблему, лікарі МЦ «Відновлення» проведуть якісну діагностику захворювання, підберуть сучасну терапію та запропонують найкращі варіанти лікування. Адже у деяких випадках захворювань кистей рук консервативне лікування не завжди ефективне. У випадку необхідності застосування хірургії чи мікрохірургії фахівці медичного центру «Відновлення» застосують найсучасніші медичні протоколи для того, щоб ваше захворювання ніколи не повернулось, а ваші кисті стали здоровими та повноцінно функціонували.

Усі операції у нашому медичному центрі проводять досвідчені фахівці, які застосовують сучасну анестезію, тож наші пацієнти не відчувають будь-якого болю.

Крім того, у МЦ «Відновлення» можна не лише повернути здоров’я та повноцінну функцію ваших рук, а й естетичну красу та особистий комфорт, адже у нашому центрі є послуги з лазерного шліфування шрамів, рубців та їх видалення.

Хірургічне лікування хвороб кистей рук у МЦ «Відновлення» – це безпечно, ефективно та завжди естетично.

Записатися на консультацію до фахівця або дізнатися більше інформації можна на сайті МЦ «Відновлення» або за телефоном 0800 305 860. Чекаємо на вас за адресою м. Житомир, вул. Любарська, 4.

Сайт медичного центру: https://vidnovlennya.center/
Сторінка у FB:
https://www.facebook.com/Vidnovlennia

«Відновлення» – клініка, де лікують причини, а не симптоми!

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: кисть МЦ Відновлення хіруруг Відновлення мікрохірургія медичний центр лікування  
Матеріали по темі