Економіка

У Житомирській області вводять графіки обмеження електропостачання для бізнесу та промисловості у вечірній час

24 April 2024, 15:57

У Житомирській області 24 квітня через дефіцит електроенергії внаслідок російських масових ракетних та дронових атак вводять графіки обмеження електропостачання для бізнесу та промисловості.

Зокрема, АТ «Житомиробленерго» інформує, що сьогодні обмеження почнуть діяти з 17.00 год.

«Сьогодні, 24 квітня, з 17:00 до 22:00 НЕК «Укренерго» вводить графіки обмеження споживання електричної потужності (ГОП) для АТ «Житомиробленерго»на доведену величину. Причина – дефіцит потужності в Об'єднаній енергосистемі України», - йдеться в повідомленні.

Розпорядження про введення графіків доведене до споживачів, які залучені до ГОП.

«Хочемо наголосити, що до цих графіків залучені винятково юридичні споживачі області. Погодинних обмежень споживання для побутових споживачів поки не передбачається. Споживаймо електроенергію ощадливо», наголошують в обленерго.


Скриншот допису АТ «Житомиробленерго» у facebook

У НЕК «Укренерго» 24 квітня повідомили, що такі обмеження застосовуватимуть в усій країні саме через російські масовані ракетні та дронові атаки.

«Диспетчерський центр НЕК «Укренерго» повідомляє, що сьогодні, 24 квітня з 17:00 до 22:00 будуть застосовані контрольовані обмеження енергопостачання промислових споживачів (графіки обмеження потужності). Енергоживлення об’єктів критичної інфраструктури та підприємств оборонного комплексу обмежуватись не буде», - йдеться в повідомленні.

Обмеження споживання для бізнесу та промислових підприємств будуть рівномірно розподілені по всіх регіонах України.

«Необхідність обмеження енергопостачання – наслідок російських масованих ракетних і дронових атак на українські електростанції. Через погіршення погодних умов в Україні відчутно зросло споживання електроенергії. В енергосистемі зберігається дефіцит потужності», - наголошують в НЕК «Укренерго».


Скриншот допису НЕК «Укренерго» у facebook

Енергетики просять усіх споживачів ощадливо споживати електроенергію. А промисловість та бізнес – максимально залучати імпорт електроенергії та альтернативні джерела живлення.


Фото з допису НЕК «Укренерго» у facebook

Нагадаємо, 19 квітня у зв’язку з виникненням дефіциту потужності «Укренерго» вводив графіки обмеження споживання електроенергії для юридичних споживачів Житомирської області у вечірній час.

Як повідомляв Житомир.info, уночі 11 квітня внаслідок масованої комбінованої ракетної атаки війська рф повністю зруйнували Трипільську ТЕС в Київській області, яка була найбільшим постачальником електроенергії у Київську, Черкаську та Житомирську області.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: електрика електроенергія обмеження дефіцит енергетика енергетик Житомиробленерго світло Укренерго  
Матеріали по темі