Економіка

Для бізнесу у Житомирській області вводять графіки обмеження електроенергії, а людей закликають її економити

8 May 2024, 13:33

У Житомирській області через дефіцит електроенергії внаслідок російської масової ракетної та дронової атак вводять вечірні графіки обмеження електропостачання для бізнесу та промисловості. Наразі побутових споживачів закликають заощаджувати електроенергію у пікові години.

Про це 8 травня повідомляє АТ «Житомиробленерго».

«Шановні юридичні споживачі електроенергії! Сьогодні, 8 травня, з 18:00 до 23:00 НЕК «Укренерго» вводить графіки обмеження споживання електричної потужності (ГОП) для АТ «Житомиробленерго» на доведену величину. Причина – дефіцит потужності в Об'єднаній енергосистемі України внаслідок підступної атаки ворога. Розпорядження про введення графіків доведене до споживачів, які залучені до ГОП», - йдеться в повідомленні.

Наразі обмеження не стосуються побутових споживачів, — зазначають в АТ «Житомиробленерго».

«Водночас вкотре просимо ощадливо споживати електроенергію! Не вмикайте потужні електроприлади одночасно! Допоможемо енергосистемі України разом», - закликають енергетики.

Скриншот допису АТ «Житомиробленерго» у facebook

Нагадаємо, у Житомирській області 24 квітня через дефіцит електроенергії внаслідок російських масових ракетних та дронових атак вводили графіки обмеження електропостачання для бізнесу та промисловості.

Як повідомляв Житомир.info, 19 квітня 2024 року у зв’язку з виникненням дефіциту потужності «Укренерго» вводив графіки обмеження споживання електроенергії для юридичних споживачів Житомирської області у вечірній час.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: електрика Житомиробленерго електропостачання світло обмеження відключення  
Матеріали по темі