Місто

Влада Житомира виставила на аукціон чотири об’єкти: два приміщення і два гаражі

10 May 2024, 10:03

Відділ по управлінню та приватизації комунального майна Житомирської міської ради 9 травня оголосив аукціони з продажу чотирьох комунальних об’єктів.

Відповідна інформація оприлюднена в системі «Прозорро.Продажі».

Нежитлове приміщення на вул. Шевченка, 24 (приміщення 1003) має початкову ціну 2 млн 215 тис. 068 грн.

«Нежитлове приміщення загальною площею 98,5 кв.м розташоване на першому поверсі дев’ятиповерхового житлового будинку. Фундамент з бетонних блоків, цегляні стіни, перекриття залізобетонне, підлога із плитки. Обладнане приміщення системами електро-, водопостачання, водовідведення, мережею центрального опалення. Знаходиться в задовільному стані, потребує ремонту. Потребує встановлення перегородки відповідно до технічного паспорта», - йдеться в описі лота.

Торги заплановані на 4 червня 2024 року.

Нежитлове приміщення на вул.Чуднівська, 92 має початкову ціну 502 тис. 083,60 грн.

«Вбудоване нежитлове приміщення підвального поверху житлового 5-ти поверхового будинку І групи капітальності загальною площею 85,2 кв.м розташоване в об’єкті, який фасадом виходить на вулицю Чуднівську, але вхід здійснюється із зворотного внутрішньо квартального входу. Район місця розташування характеризується високим рівнем розвитку інженерної інфраструктури. Фундамент приміщення із блоків, стіни та перегородки залізобетонні блоки, підлога бетонна плитка, перекриття та покриття залізобетонне. Інженерне забезпечення задовільне: електро-, водопостачання, водовідведення, мережа центрального опалення. будівля 1978 року побудови. Тривалий час не використовується. Знаходиться в незадовільному стані, потребує ремонтних робіт», - зазначається в описі лота.

Торги заплановані на 3 червня 2024 року.

Гараж за адресою провулок 2-й Чуднівський, 14-б має початкову ціну 11 тис. 034 грн.

«Гараж загальною площею 14,2 кв.м окремо розташована на кручі будівля у переферійній зоні міста. фундамент бетонний, стіни і перегородки із шлакоблоків. Відсутні перекриття, дах, підлога та прорізи. Інженерне забезпечення незадовільне. Внутрішні електротехнічні і санітарно-технічні пристрої відсутні. Не використовується. Знаходиться у незадовільному стані, з відсутніми конструктивними елементами та інженерним облаштуванням. Потребує проведення ремонтних робіт. Будівля 2012 року побудови», - йдеться в описі лота.

Торги заплановані на 27 травня 2024 року.

Незавершений будівництвом гараж з підвалом за адресою провулок 2-й Чуднівський, 14-в має початкову ціну 7 тис. 800 грн.

«Об’єкт незавершеного будівництва (гараж з підвалом) ступінь готовності 36,2%. Фундамент стрічковий бутовий, стіни підвалу з бетонних блоків товщиною 50 см. Площа підвальної частини гаража складає 21,2 кв.м. Знаходиться об’єкт у незадовільному стані», - зазначається в описі лота.

Торги заплановані на 28 травня 2024 року.

Нагадаємо, 31 січня цього року були оприлюднені проєкти рішень сесії про приватизацію шляхом продажу на електронному аукціоні двох комунальних приміщень: 85,2 кв.м на вул. Чуднівська, 92 і 98,5 кв.м на вул. Шевченка, 24. 5 лютого оприлюднили проєкти рішень сесії про приватизацію через електронний аукціон двох об’єктів на провулку 2-й Чуднівський – гараж площею 14,2 кв.м і недобудований гараж з підвалом.

Як повідомляв Житомир.info, у 2023 році влада Житомира продала через аукціон лише один об’єкт – будівлі бази на вулиці Дмитра Донцова: переможець аукціону, який проводили 28 грудня, викупив нерухомість за 4,5 млн грн при початковій ціні об’єкта 747 тис. 504 грн. На сесії міської ради 27 грудня 2023 року мер Житомира розповідав, що у 2024 році для наповнення бюджету збираються активно проводити аукціони з продажу комунальної землі та нерухомості.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: приватизація міськрада нерухомість вул.Чуднівська вул.Шевченка гараж аукціон 
Матеріали по темі