Місто

У Житомирі 3-я штурмова бригада проведе інформаційну кампанію з рекрутингу

10 May 2024, 13:34

У Житомирі тимчасово працюватиме рекрутинговий центр 3-ї окремої штурмової бригади.

Про це говорили 10 травня на позачерговому засіданні виконкому.

«До Житомирської міської ради звернулося командування 3-ї окремої штурмової бригади щодо сприяння в проведенні інформаційної рекрутингової кампанії на території Житомира, у період з 13 по 16 травня. Просять надати одне робоче місце у приміщенні ЦНАПу по вул. Михайлівська, 4 та дозволити розмістити пересувний інформаційний пункт, мікроавтобус, по вул. Михайлівська, а саме напроти ЦНАПу», – говорить радник Житомирського міського голови Олег Смаль.

Виконком підтримав таке рішення, але пересувний інформаційний пункт дозволили розмістити на вулиці Лятошинського, поруч з пішохідною вулицею.

Це буде інформаційна кампанія, повісток серед вулиці видати не будуть, переконують у міській раді.

«Це надання інформаційно-роз'яснювальних заходів для інформування населення щодо проходження військової служби в 3-й окремій штурмовій бригаді. Тобто ніхто повістки роздавати не буде, будуть мотивувати, заохочувати людей, якщо хтось раніше думав про проходження служби в цій військовій частині можуть підійти, розпитати і надалі військовослужбовці розкажуть куди звернутися. Це будуть представники саме 3-ї окремої штурмової бригади, військовослужбовці, які отримали поранення, брали безпосередньо участь в бойових діях та на собі знають, що і як потрібно робити», – говорить радник Житомирського міського голови Олег Смаль.

Крім того, незабаром у Житомирі відкриють рекрутинговий центр, де люди зможуть отримати інформацію про вакансії в різних бригадах.

«Ми всі зацікавлені в тому, щоб люди у яких в думках є піти в Збройні Сили України могли отримати повну консультацію й обрати ту бригаду, чи той підрозділ, в який вони хочуть йти. Не просто через військкомат прийти, і куди перерозподілять. Зробимо поки що без представників ТЦК, бо людина може прийти й не одразу прийняти це рішення. Вона один раз може зайти, другий раз може зайти, а там на третій чи четвертий може прийняти це рішення. Не потрібно їх зараз просто лякати. Тому в приміщенні колишньої аптеки, вона в нас декілька років стояла і не використовувалось ми вирішили в самому центрі міста зробити рекрутинговий центр. Ми виділили на сесії кошти на закупівлю меблів і комп'ютерної техніки. Ремонт роблять за благодійні кошти підприємців. Ми зустрічалися з бізнесом і вони також зацікавлені, щоб люди йшли добровільно в Збройні Сили, бо всі ми знаємо, який дефіцит кадрів сьогодні на промислових підприємствах. Тому там буде декілька робочих місць, близько семи, екрани, і кожна бригада може своїх представників, це хлопці, які проходять лікування, яких вивели в запас. Ці хлопці можуть безпосередньо розказати всю правду про підрозділ, про бригаду, заохотити, розказати якісь історії, свій приклад показати», – каже Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

«Працюю в міській раді віднедавна, до цього я був командиром батальйону 95-ї окремої бригади. Безпосередньо знаю про те, чого не вистачає і те, що потрібно, а саме – це особовий склад, вмотивовані люди. І основний задум цього рекрутингового пункту, щоб людина, яка захотіла потрапити на певну посаду, наприклад, оператора безпілотних літальних систем, щоб вона на цю посаду, саме в цю бригаду і потрапила», – додає радник Житомирського міського голови Олег Смаль.

Відкрити центр планують після завершення ремонтних робіт, через два-три тижні.

Нагадаємо, рішенням від 23 квітня влада Житомира достроково припинила оренду КП «Футбольний клуб «Полісся» двох комунальних приміщень – колишньої аптеки на майдані Корольова і більярдної в Шодуарівському парку. У приміщенні аптеки планують відкрити рекрутинговий центр.

Як повідомляв Житомир.info, в лютому 2023 року у житомирському «прозорому офісі» працював рекрутинговий центр штурмових бригад «Гвардії наступу».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: рекрутинг рекрутинговий центр військовий вакансія Смаль Сухомлин 
Матеріали по темі