Житомир отримав спецтранспорт від німецького міста-партнера Касселя.
Про це 23 червня повідомила пресслужба Житомирської міської ради.
«5 спеціалізованих автомобілів. Серед них є і абсолютно нова техніка. Це суттєво підсилить роботу житомирських комунальних служб. Ці спецавто планують підготувати для потреб комунальних підприємств міста і використовувати для ліквідації аварійних ситуацій, адже вони поєднують маневровість і місткість», - йдеться в повідомленні.
Такі автомобілі можуть легко заїжджати у двори, перевозячи при цьому необхідне громіздке обладнання: зварювальні апарати, помпи, засувки, комплектуючі.
«Отримані автомобілі ще пройдуть планову технічну підготовку та адаптацію під потреби аварійних бригад. Техогляд, страхування, постановка спецтранспорту на облік.... Орієнтовно за 1–2 місяці ці машини вже зможуть виконувати свою роботу», — зазначає Дмитро Рогожин, директор КП «Житомиртеплокомуненерго».
Разом зі спецтехнікою німецькі партнери передали Житомиру сонячні панелі та інвертори для безперебійної роботи закладів освіти.
«Житомир вдячний нашим німецьким партнерам із Касселя за цю важливу допомогу. Кожне таке авто — це можливість швидше ліквідовувати аварії. А сонячні панелі та інвертори допоможуть здійснювати освітній процес навіть при відсутності електроенергії. Дуже цінуємо таку солідарність, яка допомагає забезпечувати житомирян теплом і комфортом!» — секретар Житомирської міської ради Галина Шиманська.
Нагадаємо, Житомир 11 серпня 2025 року відвідала німецька делегація з міста Кассель. У травні торік з цим містом Житомирська міська влада підписала угоду про солідарне партнерство.
Як повідомляв Житомир.info, 3 лютого 2025 року у Житомирській міській раді відбулася онлайн-зустріч із представниками муніципалітету німецького міста Кассель задля обговорення перспективи співпраці та партнерських відносин. 10 березня 2025 року Житомирська міська рада підготувала проєкт угоди про солідарне партнерство з німецьким містом Кассель.




















