Україна

«Свобода» оклеветала замгубернатора Закарпатья

7 серпня 2008, 13:27

Пресс-служба Закарпатской облорганизации ВО «Свобода» обнародовала обращение к Президенту Украины и премьер-министру по поводу избиения священника УПЦ КП Ивана Готы заместителем председателя Закарпатской ОДА Михаилом Поповичем.


Текст обращения приводим полностью на языке оригинала:

«25 липня в час відзначення 1020-річчя хрещення Русі в Ужгороді сталася безпрецедентна подія, яка завдала значної шкоди іміджу української влади. Заступником голови Закарпатської ОДА, депутатом Закарпатської обласної ради (фракція «Батьківщина») Михайлом Поповичем на очах десятків людей було здійснено жорстоке побиття священика УПЦ Київського патріархату Івана Готи. Побиття було здійснено з метою завадити від’їзду Закарпатських вірників УПЦ Київського патріархату на урочисті заходи присвячені 1020-річчя хрещення Русі до Києва.

Такі дії високопосадовця Закарпатської ОДА, колишнього капітана КДБ, з тріском вигнаного з органів безпеки, свідчать про антиукраїнську суть керівництва краю, є складовою частиною антидержавної діяльності, яка ведеться останнім часом на території Закарпатської області.

Вимагаємо негайного звільнення Михайла Поповича з посади заступника голови Закарпатської ОДА, як людини, що зганьбила своїми недостойними, антихристиянськими діями добре ім’я українського держслужбовця. Пропонуємо провести психіатричну експертизу чиновників усіх рівнів з метою встановлення їх адекватності та запобігання випадків агресії по відношенню до громадян України».


Zaxid.net

http://obkom.net.ua/

Матеріали по темі