Україна

У Грузії зникла мати Георгія Гонгадзе

11 серпня 2008, 18:44

Ще в кінці червня мати загиблого журналіста Георгія Гонгадзе - Леся Гонгадзе поїхала у столицю Грузії - Тбілісі, аби вирішити особисті питання та навідати свою свекруху. Кілька разів вона телефонувала своїм родичам, зокрема рідному брату, який проживає у Львові. З початком бойових дій на території Грузії ніяких вістей від Лесі Гонгадзе ніхто з родичів та друзів не отримував. Це викликає у них занепокоєння, але до активного пошуку родичі не вдаються, - повідомляє ЗІК ізь посиланням на повідомлення депутата Львівської обласної ради Остапа Козака.

Як повідомив у коментарі ЗІКу керівник ЦГЗ ГУ МВСУ у Львівській області Денис Харчук, за місцем проживання Лесі Гонгадзе, тобто у Галицький райвідділ міліції Львова, ніхто поки не звертався.
Для того, щоб розшукати людину за кордоном, родичі повинні звернутися у міліцію за місцем проживання, а правоохоронці, своєю чергою, подають запит в Міжнародну організацію кримінальної поліції – Інтерпол.

За словами друга Лесі Гонгадзе - депутата Львівської обласної ради від БЮТ Остапа Козака, він лише через ЗМІ звертається до МЗС України, аби ті навели контакти з Лесею Гонгадзе та допомогли їй повернутися на Україну.

http://rpl.net.ua/

Матеріали по темі