![](https://www.zhitomir.info/f/images/2007/05/15/2811/2007-05-15enw17_013_w440_h290.jpg)
З початку року податківці Житомирської області перевірили 95 суб’єктів господарювання, що здійснюють роздрібну торгівлю алкоголем. У 90 з них виявили 131 порушення чинного законодавства.
Про це повідомляє інформаційна служба радіостанції „Житомирська хвиля”.
Серед найбільш поширених – відсутність необхідної ліцензії, продаж підакцизних товарів за вище встановлені ціни та реалізація фальсифікованого алкоголю.
За результатами перевірок оптово-роздрібної торговельної мережі, здійснених працівниками регіонального управління податкової міліції, на згаданих підприємців застосовані фінансові санкції на суму у 160 тисяч гривень.