Україна

Балозі знайшли заміну: Віра Ульянченко або Валентин Наливайченко

28 жовтня 2008, 10:04
Відставка Віктора Балоги з посади глави Секретаріату Президента можлива. Щодо його наступника, то тут ймовірними є дві кандидатури – Віра Ульянченко та Валентин Наливайченко. Про це сьогодні, 27 жовтня, у коментарі ЗІКу зазначив політолог Володимир Цибулько.
 

Головною причиною можливої відставки Балоги Володимир Цибулько вважає те, що Секретаріат Президента почав трохи не встигати і пробуксовувати: „Президент відчув, що треба розширяти коло завдань і змінити ефективність їх вирішення”.

 

Якщо зараз Президент буде робити ставку на активну міжнародну діяльність, тоді важливішою буде персона Наливайченка. Якщо ж завданням Секретаріату буде пошук внутрішнього балансу в країні і створення майданчика для наступних виборів, то цьому колу завдань найбільше відповідатиме Віра Ульянченко”, – переконаний Володимир Цибулько.

 

Він не виключає можливості переформатування коаліції, що допоможе уникнути виборів: „У цьому випадку політичні сили повинні піти на серйозний компроміс. Така коаліція буде ефективною і професійною – мінімум скандалів і максимум професіоналізму. Вже зараз, фактично, проглядається більшість «Нашої України», Блоку Литвина і Партії регіонів”.

 

zik.com.ua

Матеріали по темі