Економіка

В Житомирской области арестованы счета 736 предприятий!

27 листопада 2008, 14:26

27 листопада колегія Житомирської облдержадміністрації розглянула питання погашення заборгованості із сплати страхових внесків до Пенсійного фонду за 10 місяців 2008 року, - повідомляє прес-служба держадміністрації.

Начальник головного управління Пенсійного фонду України в області Олександр Чорній повідомив, що затверджений план власних надходжень до ПФУ – 1,6 млрд.грн. за 10 місяців 2008 року виконано на 103,2%. Понад план надійшло 49,7 млн.грн., що на 431 млн. грн. (37,3%) більше відповідного періоду минулого року.

Впродовж жовтня ц.р., в основному за рахунок послаблення фінансового стану значної кількості одних платників та погіршення фінансування інших, заборгованість із страхових внесків збільшилась на 2,1 млн.грн., а з початку року – на 10,3 млн.грн., у тому числі 4,2 млн.грн. за рахунок несплачених сум штрафних санкцій та пені.

Продовжують зростати суми невідшкодованих витрат по виплаті пенсій, призначених на пільгових умовах, які цього року збільшились на 4,3 млн.грн. та становлять 19,4 млн.грн.

Органами Державної виконавчої служби (ДВС) поточного року активізовано роботу по накладенню арештів на рахунки підприємств - боржників Фонду, що мають поточні рахунки в банківських установах – арештовано 736 рахунків зазначених підприємств. Впродовж ІІІ кварталу суттєво зросли надходження від заходів ДВС – до Пенсійного фонду стягнуто боргів страхувальників у сумі 20,7 млн.грн. По 74 підприємствах – боржниках Пенсійного фонду впроваджено справи про банкрутство.

 

Житомир.info

Матеріали по темі