Економіка

Які підприємства Житомирської області мають найбільші борги за газ?

3 лютого 2009, 12:15

Перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Загривий поінформував про результати чергової селекторної наради з головами райдержадміністрацій та міськвиконкомів з питань проходження осінньо-зимового періоду, стану розрахунків за спожиті енергоносії в галузі житлово-комунального господарства.

Зокрема, Володимир Загривий повідомив, що станом на 30.01.09 заборгованість теплопостачальних підприємств житлово-комунального господарства за спожитий природний газ за період 2000-2009 рр. становить 53,4 млн. грн., в т. ч. 2009 рік – 33,4 млн. грн. Рівень оплати за 2008 р. складає 92,0%.

Згідно оперативних даних ДК «Газ України» найбільший борг (за 2009 р.) мають:

ОПТМ «Житомиртеплокомуненерго» - 20,50 млн. грн.;

КП «Теплозабезпечення» м. Коростень – 4,45 млн. грн.;

КП «Бердичівтеплоенерго» - 3,02 млн. грн.;

КПНВМР «Нов.-Волинськтеплокомуненерго» 1,16 млн. грн.;

Овруцьке БВОУЖКГ – 1,11 млн. грн.;

КП «Малинтеплоенерго» - 0,85 млн. грн.;

КП «Теплосервіс» м. Коростишів – 0,79 млн. грн.

Заборгованість підприємств житлово-комунального господарства за спожиту електроенергію станом на 28.01.09 становить 8,5 млн. грн.

Аналізуючи виконання доручень минулої селекторної наради (26.01.09), Володимир Загривий зазначив, що райдержадміністрації та міськвиконкоми тримають на постійному контролі питання розрахунків підприємств житлово-комунального господарства за спожиті енергоносії, сприяють своєчасному погашенню наявної заборгованості.

За січень стовідсотково розрахувались:

за природний газ – КП «Озерне»; Брусилівський район;

за електроенергію – КП «Малинтеплоенерго», Коростишівське КП «Теплосервіс», Баранівський, Брусилівський та Ружинський райони.

Крім того, райдержадміністраціям та міськвиконкомам було доручено активізувати реалізацію обласної Програми енергозбереження, прискорити перехід теплопостачальних підприємств на місцеві види палива з метою економії паливно-енергетичних ресурсів до 20%. При цьому необхідно враховувати Рекомендації Національного агентства з питань забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів (НАЕР) щодо впровадження автономних теплопунктів нового покоління для забезпечення опалення та гарячого водопостачання об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства (комплексів «ТЕПЛОН»).

Про це повідомляє прес-служба Житомирської облдержадміністрації.

Житомир.info

 

Матеріали по темі