Україна

Лікарів не звільняли, а попросили піти "за власним бажанням"?

21 лютого 2009, 13:19

Усі заяви стосовно звільнення головних лікарів столичних лікарень через їх відмову брати участь у мітингах не відповідають дійсності.

Про це перший заступник мера Ірена Кільчицька заявила журналістам у п'ятницю, повідомляє прес-служба КМДА.

"Це стовідсоткова провокація політичних опонентів Леоніда Черновецького. За останні два тижні не було жодного звільнення лікарів чи інших медичних працівників, і найближчим часом їх не буде", – заявила Кільчицька.

Вона выдзначила, що було зафіксовано значну кількість звернень пацієнтів зі скаргами на роботу названих лікарів, крім того, проведені перевірки зафіксували значну кількість порушень в роботі лікарів, в тому числі і фінансових.

Саме за результатами перевірок у грудні, січні та лютому було звільнено шість головних лікарів та усунута з посади завідувач дитячим інфекційним відділенням. Багатьом з них було запропоновано перейти на посади звичайних лікарів. 

"Інформація, яку розповсюджує колишній головний лікар Київської міської клінічної лікарні №17 Дьомін М.І., стосовно звільнення його з займаної посади через відмову забезпечити присутність лікарів у мітингу, не відповідає дійсності. Адже він був звільнений з посади за власним бажанням ще 17 грудня 2008 року", - додала перший заступник голови КМДА.

Також вона зазначила, що мова про звільнення головного лікаря КМПБ №1 Шадлуна Д.Р. йшла ще в грудні 2008 року, і тоді він написав заяву на відпустку і відразу ж на звільнення за власним бажанням і був звільнений 19 січня 2009 року.

"Я вже неодноразово казала, що умови перебування в цьому лікувальному закладі просто жахливі, вбиральні в пологовому будинку №1 гірші, ніж вбиральні на СТО та в закладах харчування на одеській трасі", – додала перший заступник голови мера.

Вона відзначила, що фінансування є однаковим для всіх медичних закладів Києва і там, де головні лікарі справжні господарники і відповідальні особи – немає жодних проблем і порушень. 

"Там де головні лікарі абсолютно не займаються господарськими питаннями і не бачать проблем, які є в їхніх лікарнях, їм було запропоновано звільнитися за власним бажанням", – додала Кільчицька. 

Як відомо, раніше депутат від БЮТ Андрій Павловський, посилаючись на дані профспілок медичних працівників, заявив що чотирьох головних лікарів київських лікарень було звільнено за відмову вивести на мітинг на підтримку мера Леоніда Черновецького по 30 осіб з кожного лікувального закладу. 

http://www.pravda.com.ua


Матеріали по темі