Влада

Громадськість запрошують обговорити кандидата на посаду «земельного» управління Житомирської області

10 August 2015, 11:42

 11 серпня об 11.00 год. у малій залі облдержадміністрації відбудуться громадські обговорення кандидата на посаду начальника головного управління Держгеокадастру в Житомирській області Глушаниці Максима Володимировича.

Про це повідомляє сайт ОДА.

«Протоколом конкурсної комісії від 08.07.2015 Максим Глущаниця, переможець відкритого конкурсу на визначення начальника Головного управління Держгеокадастру в Житомирській області, рекомендований до призначення на цю посаду», - йдеться у повідомленні.

Біографічна довідка:

Глушаниця Максим Володимирович

Особисті дані: українець, 1982 року народження, одружений, має двох синів.

Освіта:

1. Державний агроекологічний університет (м. Житомир) спеціальність – облік і аудит, економічний факультет (2000-2005 рр.).

2. Київський національний університет будівництва і архітектури, кваліфікація – менеджер, економіст будівництва (2009-2014 рр.).

Трудова діяльність:

2003-2004 рр. – ВАТ «Житомирський завод продовольчих товарів» – головний економіст; напрямки роботи – економічний аналіз, планування, маркетинг.

2004-2008 рр. – КП «Житомирбудзамовник» - головний спеціаліст; напрямки роботи – відповідальний за співпрацю з органами державної влади та місцевого самоврядування, юриспруденція.

2008 р. – Виконавчий комітет Житомирської міської ради – головний спеціаліст.

2008-2010 рр. – ПП «Проектування та будівництво» – директор.

2011 р. – ТОВ «Підприємство з іноземними інвестиціями «Деревообробний комбінат «Сімонов і компанія» – директор.

2012–2013 рр. – Комунальне підприємство «Агентство з управління майном» Житомирської міської ради – директор; напрямки роботи – оперативне управління комунальним майном міста, виконання функцій замовника будівництва житла, управління готельним господарством «Житомир».

2013-2014 рр. – фізична особа-підприємець; напрямки роботи – технічна інвентаризація об’єктів нерухомості, юридичний супровід під час здійснення будівельної діяльності юридичними та фізичними особами, правовий супровід корпоративних клієнтів.

З грудня 2014 р. – помічник-консультант народного депутата України (Борислава Розенблата – ред.) з поширенням дії ЗУ «Про державну службу», 7 ранг державної служби.

Додаткові відомості: володіння українською та російською мовами вільно, польською, англійською, німецькою – зі словником.

«Громадяни, яким відомо про факти корупційних діянь та зловживань, вчинених кандидатом на посаду Максимом Глушаницею, можуть повідомляти про це за телефоном обласного контактного центру: 0-800-301-025, (0412) 55-89-57 та на електронну адресу info@okc.zt.ua», - зазначено в повідомленні на сайті ОДА.

На сайті Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру є інформація про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад.

«До участі у конкурсному відборі було допущено 24 кандидати на заміщення вакантних посад. У конкурсі взяли участь 22 кандидати. За результатами письмового іспиту 14 кандидатів успішно склали іспит та були допущені до співбесіди з кандидатами на заміщення вакантних посад. Рішенням конкурсної комісії від 08.07.2015 за результатами письмового іспиту та співбесіди з кандидатами із 24 територіальних органів Держгеокадастру у Житомирській області відібрано 5 осіб для зайняття вакантних посад начальників територіальних органів Держгеокадастру у Житомирській області», - інформує відомство.

Як повідомляв Житомир.infoкерівник головного управління Держземагентства у Житомирській області, депутат міськради Володимир Михалець 11 червня був затриманий за отримання хабара в розмірі 10 тис. доларів. Пізніше суд випустив його під заставу. Михалець говорив про те, що все це влаштовано людьми «які не можуть пробачити Майдан».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі