Влада

Верховна Рада прийняла закон щодо компенсації за пільговий проїзд

18 February 2016, 11:30

18 лютого Верховна Рада ухвалила законопроект про внесення змін до додатків № 3 та № 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» щодо фінансового забезпечення компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян та інших передбачених законодавством пільг.

Про це на своїй сторінці у фейсбук написав народний депутат від Житомира Борислав Розенблат.

«Закон 4024, щодо компенсації за пільговий проїзд ухвалено в цілому!!!! Але це ще не все, я вимагаю від мінсоцполітики та особисто від міністра Розенка , внесення негайно законопроекту про монетизацію та адресну соціальну допомогу громадянам України», - зазначає нардеп.

За прийняття законопроекту про компенсацію пільгового проїзду проголосували 245 народних депутатів.

«Для перевізників це сигнал, будемо сподіватися, що президент закон підпише і ніхто не матиме права висадити з маршрутки пільговика», - сказав у коментарі  Житомир.info Борислав Розенблат.

Ініціатори законопроекту зазначають, що його прийняття сприятиме забезпеченню соціально незахищеним верствам населення їх права на пільговий проїзд та зниження соціальної напруги.

«Проектом Закону пропонується у відповідності до частини п’ятої статті 102 Бюджетного кодексу України передбачити з державного бюджету місцевим бюджетам субвенцію на надання пільг з послуг зв'язку, інших передбачених законодавством пільг (крім пільг на одержання ліків, зубопротезування, оплату електроенергії, природного і скрапленого газу на побутові потреби, твердого та рідкого пічного побутового палива, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот) і на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян в обсязі 1 917 833,2 тис. грн. за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло , водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот, передбачених у Законі України «Про Державний бюджет України на 2016 рік», - йдеться у пояснювальній записці до проекту закону.

Як повідомляв Житомир.info, житомирські перевізники попередили облдержадміністрацію, що з 1 березня будуть безкоштовно перевозити лише учасників АТО та членів родин загиблих бійців.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі