Місто

Влада Житомира хоче ліквідувати три комунальні ЖЕКи

15 March 2016, 16:45

У Житомирі хочуть ліквідувати три комунальні ЖЕКи – №3, №4 та №8, приєднавши їх до інших.

Проект рішення сесії припинення трьох комунальних підприємств опублікований на сайті міської ради 15 березня.

«Розглянувши лист департаменту бюджету та фінансів Житомирської міської ради від 22.10.2015 №2000 щодо подальшої діяльності комунальних підприємств КП «ВЖРЕП №3, 4, 8» Житомирської міської ради,  враховуючи рекомендації комісії з питань контролю за фінансово-господарською діяльністю комунальних підприємств міської ради від 29.09.2015 року, відповідно до статей 104-112 Цивільного кодексу України, пункту 30 статті 26  закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила припинити шляхом приєднання:

1.1. комунальне підприємство «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №3» Житомирської міської ради до комунального підприємства «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №1» Житомирської міської ради;

1.2. комунальне підприємство «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №4» Житомирської міської ради до комунального підприємства «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №6» Житомирської міської ради;

1.3. комунальне підприємство «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №8» Житомирської міської ради до комунального підприємства «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №15» Житомирської міської ради», - йдеться у проекті рішення.

Як повідомляв Житомир.info, два комунальні ЖЕКи (№11 і №14) та два приватні (№8 та «КомЕнерго») хочуть підвищити тарифи на послуги по утриманню будинків та прибудинкових територій на 40-50%. Мер Сергій Сухомлин гооврив, що з 1 липня житловим фондом Житомира будуть опікуватися не ЖЕКи, а керуючі компанії.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі