Суспільство

У Житомирській області школярі закінчать навчальний рік без нових підручників, - управління освіти

4 April 2016, 14:50

До шкіл Житомирській області до кінця 2015-2016 навчального року не надійдуть підручники за новою програмою для 4 та 7-х класів, які мали закупити за кошти місцевих бюджетів.

Про це Житомир.info повідомили в управлінні освіти Житомирської ОДА.

«На жаль, ситуація з підручниками не змінилася. Хоча закон №940 прийняли (про безкоштовне забезпечення школярів підручниками – ред.), але механізму придбання підручників як і не було, так і немає. Кошти, які були виділені області з держбюджету в 2015 році, зараз знаходяться на залишках в місцевих бюджетах. Чекаємо змін до постанови, над цим питанням працюють юристи. До 1 вересня плануємо закупити підручники для 4-7 класів, але школярі довчатимуться без книжок – це не тільки в нашій області, а й по всій Україні», - пояснила головний спеціаліст управління освіти ЖОДА Алла Фльора.

З її слів, у Житомирській області вже розпочали депозитарій (накопичення) підручників для 8 класу, які будуть закуплені за державні кошти.

Як повідомляв Житомир.info, наприкінці 2015 року Житомирська область отримала 2,4 млн грн державної субвенції на закупівлю, зберігання і доставку підручників за новою програмою для 4-7 класів, в тому числі для шкіл Житомира - 539 тис. грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі