Влада

Житомирський виконком збереться на позачергове засідання, щоб розглянути питання передачі будинків в управління ОСББ

25 April 2016, 10:15

Житомирський виконком збереться 27 квітня на позачергове засідання, щоб розглянути питання передачі будинків в управління ОСББ.

Про це інформує сайт Житомирської міської ради.

«Позачергове засідання виконавчого комітету міської ради відбудеться 27 квітня 2016 року о 10.00», – йдеться у повідомленні.

На порядку денному 14 питань.

Як повідомляв Житомир.info, на попередньому засіданні виконавчий комітет розглянув близько 100 питань.

 

п/п

Назва питання

Доповідач  та співдоповідач

1.

Про затвердження Порядку визначення учасників та проведення капітального ремонту житлових будинків на території м. Житомира, в яких створено об'єднання співвласників багатоквартир- них будинків

Кондратюк Сергій Миколайович - начальник управління житлового господарства міської ради

2.

Про затвердження переліку об'єктів капітального ремонту житлового фонду на 2016 рік

3.

Про затвердження переліку  капітального ремонту об'єктів  благоустрою на 2016 рік

Марцун Олександр Васильович -начальник управління комунального господарства міської ради

4.

Про зняття з балансу КП «ВЖРЕП №11» Житомирської міської ради жилого будинку №16 по вул. Небесної Сотні в м. Житомирі та передачу його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Нове життя -16»

Кондратюк Сергій Миколайович - начальник управління житлового господарства міської ради

 

 

5.

Про зняття з балансу КП «ВЖРЕП №13» Житомирської міської ради жилого будинку № 33 по вул. Вітрука в м. Житомирі та передачу його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Вітрука 33»

6.

Про зняття з балансу КП «ВЖРЕП №1» Житомирської міської ради жилого будинку №18 по вул. Леха Качинського  в м. Житомирі та передачу його в управління об’єднанню співвласників багатоквартир-ного будинку «Качинського 18»

7.

Про зняття з балансу КП «ВЖРЕП № 3» Житомирської міської ради жилих будинків №№3/2, 4, 5/1 по майдану Соборному та №3 по                   вул. Великій Бердичівській  в

м. Житомирі та передачу їх в управління об’єднанню співвласників багатоквартир-ного будинку «Соборний квартал»

8.

Про зняття з балансу КП «ВЖРЕП № 9» Житомирської міської ради жилого будинку №7 по майдану Мистецькі ворота в м. Житомирі та передачу його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Мистецькі ворота 7»

9.

Про зняття з балансу КП «ВЖРЕП №14» Житомирської міської ради жилого будинку  № 5 по пров. 9-му Максютова в м. Житомирі та передачу його в управління об’єднанню співвласників багатоквартир-ного будинку «Провулок 9-й Максютова 5»»

10.

Про зняття з балансу багатоквартирних жилих будинків і передачу їх в управління ОСББ "Смоківка-1", ОСББ "Бальзаківська 12"

11.

Про зняття з балансу багатоквартирних жилих будинків і передачу їх в управління ОСББ "Троянівська - 14", ОСББ "Вацківський 9", ОСББ "Травневе - 17"

12.

Про зняття з балансу багатоквартирних жилих будинків і передачу їх в управління ОСББ "ОБЕРІГ-60", ОСББ "Квартал - 56"

13.

Про зняття з балансу багатоквартирних жилих будинків

 

14.

Про зняття з балансу багатоквартирних жилих будинків і передачу їх в управління ОСББ "ВОЛЯ-0412", ОСББ "Смоківка-2", ОСББ "Обрій, 21"

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі