Події

У Житомирській області суд визнав загиблим бійця АТО, якого родина розшукувала майже 2 роки

29 April 2016, 11:54

У Житомирській області суд визнав загиблим бійця АТО Олександра Фурмана, якого родина розшукувала майже 2 роки.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури у Житомирській області.

«У ЗМІ було розміщено повідомлення про те, що волонтери та громадські активісти привітали у пологовому будинку м. Житомира дружину військовослужбовця 30-ї бригади з народженням сина. У публікації зазначалось, що від батька, який служить у зоні АТО, більше восьми місяців немає ніяких звісток. Зважаючи на те, що крім новонародженого, мама самостійно виховує ще двох малолітніх доньок та потребує матеріального забезпечення, прокуратурою ініційовано захист прав багатодітної сім’ї, що проживає у Черняхівському районі», – йдеться у повідомленні.

Коростишівська місцева прокуратура звернулася з позовом до Черняхівського районного суду про визнання військовослужбовця, який виконував завдання у зоні АТО, померлим.

За сприяння волонтерів та громадської спілки «Час змін» зібрано необхідні документи про те, що у травні 2014 року підрозділ, у якому служив військовослужбовець, під час виконання завдання потрапив під обстріл, унаслідок чого бійця поранено та втрачено з ним зв’язок.

Зазначені обставини Черняхівським районним судом взято до уваги та прийнято рішення про оголошення військовослужбовця таким, що загинув при виконанні військового завдання.

Таким чином, захищено права неповнолітніх та дружини щодо одержання грошової допомоги, що призначається членам сім’ї загиблих військовослужбовців та інших пільг, передбачених чинним законодавством.

Нагадаємо, Житомир.info розповідав, як живе у Житомирській області жінка з трьома малолітніми дітьми, чоловік якої зник в АТО майже 2 роки тому.

Як повідомляв Житомир.info, 21 січня 2015 року житомирські волонтери зустріли з пологового будинку дружину зниклого в АТО військового Олександра Фурмана. У військового з Житомирської області, який в травні 2014 року зник в зоні АТО, народився син.

Також у травні 2014 року дружина мобілізованого Олександра Фурмана безуспішно намагалася дізнатися про долю свого чоловіка, який з квітня ніс службу на сході.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі