Місто

У Житомирі затвердили вартість єдиного проїзного квитка на електротранспорт

18 May 2016, 12:48

У Житомирі діятиме єдиний  проїзний  квиток на електротранспорт вартістю 140 гривень.

Таке рішення на засіданні виконавчого комітету18 травня підтримали 13 членів виконкому.

Мер Житомира попросив надати обґрунтування та логіку зменшення вартості проїзних.

«Логіка зменшення у тому, що раніше був наказ міністерства, який давав орієнтовну вартість проїзних 180 на 1 вид транспорту та 195 для двох. Ми розраховували, одна людина витрачає в місяць на проїзд десь 100 грн. Ми також звернулися за роз'ясненнями і нам повідомили, що  ми самі можемо затвердити вартість на проїзні, тому що виходить що у нас ситуація така, що у нас разовий проїзд вигідніший за проїзний. У 2014 році виручка від продажу проїзних була 3 млн 391 тис. грн при 1,50 за проїзд та зі збільшенням за проїзд 3 млн 747 тис. грн. Для людей вартість менша, для комунального підприємства це збільшення продажу», – сказав заступник мера Дмитро Ткачук.

Вартість місячного проїзного квитка в міському пасажирському електротранспорті  (трамвай та тролейбус) для громадян становитиме 140 грн і продаватиметься за зазначеною ціною вже з 1 липня.

Для студентів 70 грн.

Для школярів 35 грн.

Нагадаємо, 17 травня у програмі «Діалоги» на Житомир.info Дмитро Ткачук розповів про громадський транспорт, скарги пасажирів та вартість місячного проїзного квитка в електротранспорті.

Як повідомляв Житомир.info, житомирська влада хоче знизити вартість проїзних квитків на електротранспорт.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі