![](https://www.zhitomir.info/f/images/2016/05/19/156994/2016-05-19odasesmityng_3_w440_h290.jpg)
Зранку 19 травня біля Житомирської облдержадміністрації три групи людей вийшли на мітинг.
«Біля облдержадміністрацією зібралось три групи людей: одні з плакатами: «Легітимізація українського добровольчого руху та визнання воїнів-добровольців – учасниками АТО», «Добровольцям – заслужене визнання», «Добровольці – борці за волю та незалежність України». Ще одна група людей вийшла на протест стосовно вибухівки марки «Ера», яка зараз використовується на кар’єрах і є небезпечною. На сесії буде винесене це питання. Треті, які стоять по центру без плакатів, це активісти, які обговорюють питання, які варто нагально розглянути на сесії: стосовно Держгеокадастру, фонду соцзахисту. Якщо депутати на сесії не розглядатимуть першочергово ці питання, а будуть затягувати, то активісти розглядають можливість блокування трибуни», – розповів журналіст Житомир.info, який перебуває на місці події.
Як повідомляв Житомир.info, 19 травня у Житомирі відбудуться сесії міської ради та обласної.