Влада

Екс-депутат міської ради стала помічником мера Житомира

1 червня 2016, 16:08

Екс-депутат міської ради Неля Ковалюк стала помічником мера Житомира Сергія Сухомлина за трудовим договором.

Розпорядження міського голови «Про призначення Ковалюк Н.Д.» опубліковане на сайті Житомирської мерії 1 червня 2016 року.

«Відповідно до статті 10, 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 26.10.01 № 1441 «Про віднесення посад органів місцевого самоврядування до відповідних категорій посад», розглянувши заяву Ковалюк Н.Д.: Призначити з 01 червня 2016 року Ковалюк Нелю Дмитрівну на посаду помічника Житомирського міського голови за строковим трудовим договором – на час знаходження у відпустці для догляду за дитиною помічника Житомирського міського голови Цвіон Л.В., з посадовим окладом згідно із штатним розписом та присвоїти їй 13 ранг посадової особи місцевого самоврядування», – йдеться у розпорядженні.

Як повідомляв Житомир.info, голова Житомирської обласної громадської організації людей з інвалідністю «Молодь. Жінка. Сім'я», представник Національної Асамблеї інвалідів України в Житомирській області, екс-депутат міської ради Неля Ковалюк розповідала, для чого у міській раді ліфт.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі