Політика

Олександр Рабінович очолив Житомирський обласний осередок партії «БПП «Солідарність»

12 June 2016, 14:58

Олександр Рабінович замінив Сергія Сухомлина на посаді голови Житомирського обласного осередку «БПП «Солідарність».

Про це Житомир.info повідомила прес-служба партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

«Головою Житомирської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» обрано житомирського бізнесмена і благодійника, екс-депутата міської ради Олександра Рабіновича. Відповідне рішення було прийнято під час обласної партійної конференції 12 червня. До цього обласну організацію партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» очолював міський голова Житомира Сергій Сухомлин», - повідомляє прес-служба.

«В результаті місцевих виборів у минулому році я став мером Житомира. Робота дуже непроста. Робота комунального господарства, всіх служб в місті знаходиться у плачевному стані. Тому я зі свого боку повинен зробити все, щоб виправдати надії своїх виборців. Всі сили зараз ідуть на те, щоб змінити місто. Поряд з тим, я розумію і ту відповідальність, яка лежить на партійній організації. Діяльності партійного осередку в області потрібно приділяти багато уваги і часу. Тому у зв’язку з тим, що моя увага зараз сконцентрована на розвитку міста та вирішенні господарських питань, мною було прийнято рішення скласти повноваження голови обласної організації партії», - цитує Сергія Сухомлина прес-служба партії «БПП «Солідарність».

Делегати конференції у кількості 33 особи одноголосно підтримали кандидатуру Олександра Рабіновича та обрали його головою Житомирської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

«Сьогодні ініціаторами реформ, які впроваджуються  в країні, здебільшого є представники нашої політичної сили. Однією з ключових реформ, яка безпосередньо стосується кожного з нас – є децентралізація. Наше завдання сьогодні полягає у тому, щоб допомогти Уряду, державним адміністраціям та муніципалітетам втілити ці перетворення в життя. Щоб ми мали змогу це зробити, ми повинні налагодити структуру партійних осередків, аби з їх допомогою, у співпраці з депутатами місцевих рад, доносити до людей необхідну інформацію. На це у найближчий час і будуть спрямовані мої зусилля», - сказав Олександр Рабінович.

Довідка:

Олександр Рабінович народився у Житомирі 7 жовтня 1971 року. По закінченню Житомирської школи №21 вступив до військового училища.  Після звільнення в запас, спільно з партнерами започаткував власний бізнес.

З 2012 року і дотепер є директором ТОВ «ВК «Марк», директором ТОВ «Маген Україна» за сумісництвом, та директором ТОВ «Візаж» за сумісництвом.

В 2013 році закінчив Житомирську філію Національного університету податкової служби України за фахом «Фінанси і кредит».

У 2006 та 2010 роках був обраний депутатом Житомирської міської ради. Одружений, має двох дітей.

Як повідомляв Житомир.info, 25 травня 2016 року новим керівником Житомирської міської організації політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» став депутат Житомирської міської ради Олександр Рибак.

Фото прес-служби партії «БПП «Солідарність»

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі