Влада

Спортклуби та громадські організації подали на конкурс пропозицій на суму в 7 разів більшу, ніж грант мера Житомира

13 June 2016, 09:28

Житомирська міська рада отримала від спортивних громадських організацій та спортклубів 25 конкурсних проектів на 1,3 млн грн – ця сума у 7 разів більша, ніж грант міського голови.

Про засідання експертної ради, яка визначатиме переможців конкурсу на отримання гранту повідомляє сайт Житомирської міської ради.

«У вівторок, 14 червня, з 16:00 до 18:00 у прес-центрі Житомирської міської ради відбудеться засідання експертної ради конкурсу на отримання гранту міського голови для кращих проектів розроблених громадськими організаціями фізкультурно-спортивного спрямування та спортивними клубами. Як повідомляє начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук, конкурс тривав з 1 березня по 31 травня. Загалом від громадських організацій та спортивних клубів надійшло 25 проектів на суму 1 млн 291 тис. 820 грн. Загальна сума гранту міського голови становить 180 тис. грн», - йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Житомир.info, заступник мера Матвій Хренов закликав спортсменів міста активніше брати участь у конкурсі і отримати кошти, які можна витратити на свій розсуд – на організацію чи участь у змаганнях, тощо.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі