Економіка

У Житомирській області для працівників пошти закуплять газові балончики – від маніяків, п’яниць та собак

14 June 2016, 14:25

Житомирська дирекція УДППЗ «Укрпошта» збирається на інтернет-аукціоні придбати 691 газовий балончик для самозахисту своїх працівників.

Дані онлайн-аукціону від 14 червня розміщені на сайті електронних закупівель ProZorro.

В аукціоні взяли участь два підприємства - ТОВ «Спецтехніка-Харків» та ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Еколог» (Київ). Останнє визнане переможцем з пропозицією трохи більше як 37 грн за балончик, договір ще не підписаний. Усього за комплект засобів самозахисту «Укрпошта» заплатить 25,7 тис. грн з ПДВ.

У документах, які надала фірма-переможець, йдеться, що підприємство «Еколог» виробляє 24 види різноманітної продукції, в тому числі й газові аерозольні балони марки «Терен». Має ліцензію МВС України на виробництво спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту та активної оборони.

В інтернет-мережі газові балончики Терен-1 коштують близько 80 гривень за штуку, від 20 штук продаються за ціною 60 грн.

«Вироби «Терен-1» призначені для використання цивільними особами в якості засобу самозахисту і являє собою балон аерозольного типу, заповнений препаратом, що містить речовину сльозоточивої та дратівної дії (іррітант) морфолід пеларгонової кислоти. Виріб є однофункціональним та не відновлюваним. Препарат впливає «конусом» аерозольної хмари як на осіб в стані алкогольного сп'яніння, так і на собак», - йдеться у технічних характеристиках виробу.

Як повідомляв Житомир.info, у 2012 році в Житомирській дирекції «Укрпошти» нараховувалося 566 поштових відділень та 3400 працівників. У квітні 2016 року для житомирської поліції охорони планували закупити 78 пістолетів по 5,2 тис. грн кожний, а для працівників міськради - два десятки протигазів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі