Влада

Конкурсна комісія Житомирської облради погодила кандидатуру директора музею космонавтики

21 June 2016, 13:52

В обласній раді 21 червня відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення посади директора музею космонавтики ім. С. П. Корольова Житомирської обласної ради.

Про це повідомляє прес-служба облради.

«На розгляд комісії  надійшла лише одна заява – від нинішнього директора музею Ірини Дячук. Кандидат на посаду презентувала перспективні плани діяльності закладу на один та п’ять років. Серед цілей і завдань, які окреслила кандидат – відзначення 110-річниці з дня народження С. П. Корольова. На урочисті заходи, що відбудуться 12 січня 2017 року планується запросити дочку відомого конструктора Наталію Корольову та онуків вченого. Також заплановані заходи до Міжнародного тижня Космосу в Україні, які будуть проведені у жовтні цього року спільно з НАН України, Національним центром аерокосмічної освіти молоді, Асоціацією музеїв космонавтики України тощо», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у разі вирішення питання про виділення музею приміщення колишнього кінотеатру «Космос» заплановано оновити матеріально-технічну базу музею, побудувати сучасне фондосховище та інтерактивний експозиційний зал. Для втілення цієї ідеї будуть залучатися іноземні інвестори.

«Після обговорення комісія одностайно проголосувала за Ірину Дячук та рекомендувала  внести її кандидатуру на розгляд депутатів обласної ради з укладанням контракту терміном на 5 років. Головував на засіданні перший заступник голови обласної ради Володимир Ширма, який, підсумовуючи, зазначив: «Музей космонавтики – це візитівка нашого міста та нашої області. Багато відвідувачів, у тому числі з інших країн, вражені, що музей такого рівня є в нашому обласному центрі. І нам потрібно його розвивати і вдосконалювати, аби привабити ще більше відвідувачів», - інформує прес-служба обласної ради.

Як повідомляв Житомир.info, Житомирська обласна рада 11 травня оголосила конкурс на заміщення посади директора музею космонавтики ім. С.П. Корольова.

 

Фото з сайту облради

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі