Події

Державі повернули незаконно проданий гуртожиток в Житомирській області

30 June 2016, 15:20

Гуртожиток у місті Баранівка Житомирської області, який переходив з рук у руки і врешті був проданий, повернули в державну власність.

Про це повідомляє прокуратура Житомирської області.

«За позовом прокуратури Житомирської області суд визнав незаконним та скасував рішення виконкому Баранівської міськради Житомирської області щодо оформлення права власності на будівлю гуртожитку площею 593 кв. м., недійсним - свідоцтво про право власності та визнав право власності на нерухомість за державою в особі регіонального Фонду держмайна України. Йдеться про те, що під час проведення приватизації одного з колективних підприємств гуртожиток, розташований у м. Баранівка, було вилучено з переліку майна, яке включене до статутного фонду новоствореного ВАТ, та передано йому на баланс. У подальшому виконком Баранівської міськради протиправно оформив право власності на будівлю за суб’єктом господарювання, який, у свою чергу, продав гуртожиток приватному виробничо-комерційному підприємству.», - інформує прокуратура.

Прокуратура каже, що будівлю гуртожитку площею майже 600 кв. м. вже повернуто до державної власності.

Як повідомляв Житомир.info, у 2014 році прокуратура зобов’язала Житомирську міську раду прийняти в комунальну власність гуртожиток на Богунії. У 2015 році у комунальну власність м. Житомира збиралися прийняти гуртожиток по вул. Черняховського (нині Леха Качинського). У 2015 році найдешевше за гуртожиток платили студенти Житомирського Національного агроекологічного університету.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі