Влада

Житомирським забудовникам на замітку: ДАБІ запровадила електронну ліцензію

6 July 2016, 17:12

6 липня 2016 року Державна архітектурно-будівельна інспекція та Державне агентство з питань електронного урядування презентували ще одну електронну послугу в будівельній сфері – подача документів для отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з будівництва об’єктів IV і V категорій складності та внесення змін до переліку видів робіт провадження господарської діяльності з будівництва об’єктів IV і V.

Про це Житомир.info повідомила прес-служба Державної архітектурно-будівельної інспекції.

«До сих пір подати документи на отримання ліцензії можна було у паперовій формі до Державної архітектурно-будівельної інспекції у м. Київ особисто або поштою. Близько 70% суб’єктів звернення подавали документи/забирали результат особисто, долаючи значні відстані та витрачаючи додаткові ресурси. Відтепер пропонується принципово новий рівень якості обслуговування бізнесу. Суб’єкти господарювання можуть подати такі документи у будь-який зручний час 24 години 7 днів на тиждень через мережу Інтернет, витративши на це не більше декількох хвилин», - інформує прес-служба.

Подання документів для отримання ліцензії та внесення змін до переліку робіт здійснюється через електронну систему e-dabi.gov.ua, а також на єдиному державному порталі адміністративних послуг poslugy.gov.ua.  

«Здобувачу ліцензії автоматично буде направлятися інформація щодо етапів розгляду його документів. Також, можливо перевірити факт видачі ліцензії, переглянувши запис у єдиному реєстрі через мережу Інтернет. До кінця 2016 року планується запровадити ще одну електронну послуги у сфері будівництва: «Реєстрація декларації про готовність об’єкта до експлуатації», - повідомляє ДАБІ.

Як повідомляв Житомир.info, з 2015 року житомиряни можуть отримувати юридичні довідки через онлайн-сервіси.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі