Влада

Харків’яни у Житомирі ділилися досвідом створення «Єдиної соціальної мережі»

11 липня 2016, 09:27

Працівники органів праці та соціального захисту населення Харківської міської ради, волонтери соціального проекту «Єдина соціальна мережа» м. Харкова, науковці Харківського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України днями завітали до Житомира аби поділитися досвідом з питань реалізації соціальної політики.

Про це повідомляє прес-служба міської ради.

«Житомир – один з 5 обласних центрів, до якого завітала харківська делегація в рамках проекту «Слобожанщина, Буковина і Поділля - підсумки: найкращі практики в соціальній політиці».  Заступник начальника департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради Ольга Мохнач зазначила, що візит харківчан відбувся під гаслом «Схід і Захід разом» та покликаний об’єднати українців у різних куточках держави. Харків'яни мають унікальний досвід побудови в своєму місті «Єдиної соціальної мережі», де соціальні послуги надають не органи влади, а громадські організації. Цей проект реалізовується вже протягом 17-ти років. Участь у ньому беруть понад 100 громадських організацій.  Всього управлінням праці та соціальних питань Харківської міської ради з 2000 по 2015 роки укладено 700 (з них фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету – 410) договорів про спільну діяльність з громадськими організаціями соціальної спрямованості – партнерами управління», - йдеться у повідомленні.

За словами директора департаменту праці та соціального захисту населення Вікторії Краснопір, ця зустріч для житомирян дуже важлива в плані обміну досвідом.

«Хоча Житомир набагато менший за Харків, у нас також активно функціонують центри реабілітації дітей-інвалідів, одиноких і непрацездатних громадян. Для нас особливо цікавою є ідея «Єдиного соціального офісу, який є в Харкові. При такій організації роботи людина може одночасно в одному місці  отримати інформацію про всі пільги, допомогу,  які вона може отримати відповідно до статусу. Ми також думаємо над цим і будемо вивчати це питання більш детально» – наголосила Вікторія Краснопір.

Під час перебування у Житомирі представники соціальної сфери з Харкова відвідали музей космонавтики ім. С.П.Корольова та Центр соціального обслуговування одиноких непрацездатних громадян.

Як повідомляв Житомир.info, 7 липня харків’яни потрапили в ДТП на вул. Грушевського: в людей, які переходили дорогу, в’їхала Honda.

 

 

Фото з сайту міської ради

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі