Влада

Володимир Гройсман: Ті, хто будуть пресувати бізнес, є класовими ворогами українського Уряду і моїми особисто

13 July 2016, 09:59

Прем`єр-міністр України Володимир Гройсман та український Уряд не будуть миритися із тиском контролюючих структур на бізнес. Про це Голова Уряду заявив під час зустрічі з представниками бізнесу щодо розгляду системних проблем стосовно порушення прав суб’єктів господарювання у вівторок, 12 липня – інформує прес-служба КМУ.

«Голова Уряду наголосив, що розвиток українського бізнесу, залучення інвестицій, створення належних умов для розвитку підприємництва є запорукою зростання національної економіки. Разом з тим розвитку бізнесу в Україні заважає «державна машина», зауважив Володимир Гройсман. За його словами, «органи, які мають піклуватися про добробут країни, навпаки намагаються використовувати можливості держави, щоб створювати проблеми тим, хто реально працює», зокрема Державна фіскальна служба України, Державна служба України з надзвичайних ситуацій, Державна санітарно-епідеміологічна служба України, - йдеться у повідомленні.

Прем`єр-міністр нагадав, що була запущена «гаряча лінія» для скарг малого і середнього бізнесу. За його словами, було отримано багато скарг, особливо на Державну фіскальну службу України.

«Всі ті, хто будуть пресувати бізнес, є класовими ворогами українського Уряду і моїми особисто. Я як Прем`єр-міністр України миритися з тим, що ви ходите займатися тиском на бізнес у своїх областях, районах, не буду. Ви будете «національними героями», вас буде знати уся країна. Якщо ви будете застосовувати закон для того, щоб тиснути на бізнес, виписувати їм невідомі, незрозумілі штрафи, доводити їх до судів, вигравати суди та продовжувати переслідувати бізнес, такого не буде», - підкреслив Володимир Гройсман

Прем`єр-міністр також звернувся до представників контролюючих структур.

«Мені не потрібні ваші пояснення. Мені потрібне розуміння того, що ситуація має змінюватися Час, коли центральна влада покривала тиск на бізнес, минув. Я нікого не збираюся покривати, я збираюся карати тих, хто не дає можливості людям займатися власною справою», - наголосив Гройсман.

Серед питань, які обговорять учасники зустрічі, зокрема безпідставне ініціювання, ведення або продовження кримінального провадження проти скаржника, незважаючи на рішення суду на його користь, необґрунтоване коригування заявленої митної вартості та відмови повертати переплати, донарахування податкових зобов’язань у великих розмірах, а також деякі системні проблеми адміністрування податків.

У заході взяли участь бізнес-омбудсмен Альгірдас Шемета, голова Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна, міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко, міністр фінансів Олександр Данилюк, керівники Міністерства юстиції, Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб, державних контролюючих структур та представники бізнесу.

Як повідомляв Житомир.info, з метою оперативного реагування на звернення громадян щодо роботи ДФС створений антикорупційний сервіс «Пульс» з єдиним телефонним номером (044) 284-00-07: «гаряча лінія» цілодобово приймає скарги та пропозиції з приводу роботи служби, а також заяви щодо корупційних дій працівників інспекцій та митних постів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі