Влада

Співробітники апарату ГУ Нацполіції в Житомирській області проходять атестацію

26 July 2016, 09:34

26 липня 2016 року в приміщенні адміністративної будівлі Житомирського кооперативного коледжу бізнесу і права на вул. Київській проходить атестаційне тестування співробітників Головного управління Національної поліції у Житомирській області.

Про це повідомляє сайт Головного управління Національної поліції в Житомирській області.

«Тестування проводиться з метою об'єктивного і неупередженого з'ясування спроможності поліцейських за своїми професійними та особистісними якостями виконувати службові обов'язки на посадах в апараті Національної поліції України чи органах поліції. Тестування передбачатиме перевірку рівня загальних навичок співробітника, а також рівня знань основних нормативно-правових актів, які регулюють професійну діяльність співробітника поліції: Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», Кримінального кодексу, Кримінального процесуального кодексу, ЗУ «Про оперативно-розшукову діяльність», ЗУ «Про запобігання корупції» та Спільного наказу ГПУ, МВС, СБУ, АДПСУ, Мінфіну, Мін’юсту «Про затвердження Інструкції про організацію проведення негласних слідчих (розшукових) дій та використання їх результатів у кримінальному провадженні», - інформує сайт.

У поліції зазначають, що суть питань в тестах може полягати у наданні чіткого визначення поняття, продовження речення відповідно до законодавчого формулювання, порівняння конкретних положень або вирішення ситуаційних завдань, опираючись на положення вищезазначених нормативно-правових актів.

Під час проведення тестування його учасникам забороняється користуватись електронними приладами, підручниками, навчальними посібниками, іншими матеріалами, а також спілкуватись один з одним. У разі порушення поліцейським порядку проведення тестування він відсторонюється від подальшої участі в тестуванні, про що представником робочої групи у відомості робиться відповідний запис.

Скрін з сайту ГУ НП в Житомирській області

Як повідомляв Житомир.info, після атестації 12 поліцейських з Житомирської області подали апеляцію, але 8 вона не врятувала.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі