Влада

Школи Житомирської області отримають від КНР 834 комп’ютери, а Microsoft забезпечить їх ліцензійними програмами

29 July 2016, 14:17

Школи Житомирської області отримають від Китайської Народної Республіки 834 комп’ютери, а компанія Microsoft обіцяє забезпечити їх ліцензійними програмами.

Про це повідомляє управління освіти і науки облдержадміністрації.

«В рамках угоди Міністерства освіти і науки України з Урядом Китайської Народної Республіки щодо поставки комп’ютерного обладнання для загальноосвітніх навчальних закладів, Житомирська область отримає 834 одиниці комп’ютерної техніки. Перевагу мають 6 опорних шкіл, а це – 90 одиниць ПК, та 6 шкіл, в яких проводилися літні мовні табори по проекту «GoCamps». Це також 90 одиниць ПК. Решта 654 комп’ютери розподілено пропорційно до кількості учнів шкіл районів, міст та об’єднаних територіальних громад області. Завдяки цьому можуть бути обладнані 56 шкіл області сучасними комп’ютерними класами. Крім цього, усі надані комп’ютери за домовленістю МОН з компанією Microsoft будуть забезпечені ліцензійними програмами та сервісним обслуговуванням», - йдеться у повідомленні на сайті управління.

Нагадаємо, в травні цього року ОДА повідомляла про чотири опорні школи в Житомирській області: Народицьку гімназію Народицької селищної ради, Вишевицьку ЗОШ І-ІІІ ступенів Вишевицької сільської ради, Городницьку ЗОШ І-ІІІ ступенів Новоград-Волинського району та Попільнянську гімназію №1 Попільнянського району.

Як повідомляв Житомир.info, цього року для шкіл Житомира за кошти міського бюджету куплять 330 комп'ютерів та 32 мультимедійні дошки: на тендері вдалося зекономити майже 2,5 млн грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі