Події

Генпрокуратура звітує про 10 справ у судах щодо перешкоджання діяльності журналістів, серед яких є житомирські

1 серпня 2016, 13:40

Протягом поточного року прокурорами прийнято рішення про направлення до суду 10 кримінальних проваджень про злочини, пов’язані з перешкоджанням законні професійній діяльності журналістів.

Про це повідомляє управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

«Генеральною прокуратурою України направлено до суду обвинувальні акти у 3 кримінальних провадженнях стосовно 3 колишніх працівників БМОП «Беркут», в тому числі і за перешкоджання законній професійній діяльності журналістів «5 каналу». Крім того, прокурорами до суду направлено ще 7 проваджень зазначеної категорії, які розслідувались органами Національної поліції України за обвинуваченням осіб у вчиненні таких злочинів стосовно журналістів телеканалів «24», «НТН», «Ірта», ТРК «М-Студіо», Інтернет-видань «Житомир-інфо» та «Житомир.todаy», Інтернет-газети «Дорожній контроль», ТОВ «Інформаційне агентство Українська Медія Група», з яких судами вже розглянуто 3 провадження, і винні особи притягнуті до кримінальної відповідальності», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 29 жовтня 2015 року Євгенія Волинець напала на житомирських журналістів, які приїхали знімати пожежу у готельно-оздоровчому комплексі «Волна», і відібрала техніку. За це її обвинувачують по двом статтям кримінального кодексу: ст.171 «Перешкоджання законній професійній діяльності журналіста» і ст.347 з позначкою 1 «Умисне знищення чи пошкодження майна журналістів».

Як повідомляв Житомир.info, 8 лютого цього року перше судове засідання по справі перешкоджання діяльності журналістів не відбулося. На друге засідання власниця готельно-оздоровчого комплексу «Волна» знову не з’явилася, але прийшла на третє - 11 березня. Чергове засідання суду призначене на 15 серпня, залишилося допросити одного потерпілого та звинувачену.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі