Суспільство

Діти загиблих учасників АТО гарантовано отримають бюджетні місця у вибраному вузі, – Міносвіти

2 August 2016, 16:55

Абітурієнтам, у яких батьки чи один з батьків загинули під час участі в АТО, для вступу на державну форму навчання потрібно надіслати свої дані на адресу osvita_ato@mon.gov.ua. 

Про це повідомляють на сайті Мінісерства освіти і науки України.

«Вступникам, у яких батьки (один із батьків) загинули (загинув) під час участі в антитерористичній операції, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, або померли (помер) внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районах проведення антитерористичної операції та які не вступили на навчання до вищих навчальних закладів на місця державного замовлення, Міністерство освіти і науки гарантовано виділить бюджетні місця», - йдеться в повідомленні.

Абітурієнтам потрібно надіслати інформацію про себе на електронну адресу.

«Абітурієнти, які відносяться до зазначених вище категорій, повинні надіслати свої дані на електронну адресу osvita_ato@mon.gov.ua - прізвище, ім’я по батькові, рік народження, контактний мобільний телефон, а також зазначити спеціальність та вищий навчальний заклад, куди відбувався вступ. Отримавши ці дані, Міністерство невідкладно зв’яжеться з керівництвом відповідного вищого навчального закладу і передасть йому всю інформацію. Після цього університет має щонайшвидше зв’язатися з абітурієнтом та підготувати звернення до Міністерства стосовно виділення місць державного замовлення для вказаної категорії вступників. Такий механізм розробили для того, щоб полегшити бюрократичну процедуру для абітурієнтів та мінімізувати зловживання з боку вищих навчальних закладів», – повідомляє прес-служба.

Як повідомляв Житомир.info, житомирські університети отримали від абітурієнтів майже 16 тисяч заяв.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі