Влада

Влада Житомира приймає заявки на грант міського голови для обдарованої молоді

4 серпня 2016, 16:29

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради оголошує про початок прийому документів на уже традиційний грант для обдарованої молоді та молодіжних, дитячих громадських організацій.

Про це повідомляє прес-служба Житомирської міської ради. 

«Прийом документів для реалізації соціально значущих творчих проектів у соціальній та гуманітарній сферах в місті Житомирі триває до 20 серпня. Загальний бюджет гранту Житомирського міського голови для обдарованої молоді становить 16 тис. грн. Грант може отримати член молодіжної, дитячої громадської організації», - інформує сайт мерії.

На думку заступника міського голови Житомира Матвія Хренова, це дуже важливий конкурс, оскільки влада не просто фінансує певну громадську організацію, а обирає кращі проекти. Це спонукає громадські організації продумувати якісні соціально важливі продукти, а не просто існувати.

Для одержання гранту претендент повинен подати до управління у справах сім'ї, молоді та спорту (108 каб. міської ради) опис проекту, кошторис витрат, пов’язаних з реалізацією проекту, характеристика претендента на здобуття гранту від громадської організації та два рекомендаційні листи від спеціалістів, фахівців галузі, в якій реалізується проект. Опис проекту повинен містити інформацію про його актуальність, мету, етапи реалізації, необхідні ресурси, виконавців і партнерів, очікувані результати, прогноз щодо подальшої реалізації проекту.

У кошторисі витрат зазначаються загальна сума та перелік видатків, пов'язаних із реалізацією проекту. Також претенденти на отримання гранту повинні публічно захистити свій проект. Кращі ідеї будуть реалізовані до кінця 2016 року.

Приклад форми опису проекту можна скачати тут.

Як повідомляв Житомир.info, у червні 2016 року спортклуби та громадські організації подали на конкурс пропозицій на суму в 7 разів більшу, ніж грант мера Житомира.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі