Місто

Грант міського голови розділили між двома громадськими організаціями Житомира

31 August 2016, 12:51

Експертна рада з висування претендентів на отримання грантів міського голови Житомира для обдарованої молоді визначилася з претендентами, які отримають кошти на реалізацію своїх проектів.

Про це пише сайт Житомирської мерії.

На розгляд експертної ради було представлено 6 проектів від житомирських громадських та благодійних організацій.

«Приємно, що обдарованої молоді, яка не боїться показати себе і поборотися за грант міського голови на його реалізацію, у нас багато. Власне, з чим і вітаю претендентів, яких обрала експертна рада. Зазначу одразу, що всі представлені проекти цікаві і мають право на реалізацію», - зазначив голова конкурсної комісії, заступник міського голови Матвій Хренов.

За результатами презентацій проектів та обговорення їх експертною радою суму гранту було вирішено розділити між ЖОБФ «Берегиня Полісся» на реалізацію проекту «Крок на зустріч» та ЖОМГО «Паритет» на реалізацію проекту «Житомир: місця щасливих людей». Кожному представнику були надані також рекомендації щодо подальшої реалізації та вдосконалення їх заходів.

Керівник громадської організації «Паритет» Наталія Тарасенко розповіла Житомир.info, чим унікальний їх проект.

«Грант міського голови розділили між двома організаціями. Між нашою, ми отримали грант у сумі 6 тис. 400 грн і «Берегинею Полісся» – 10 тис. грн. Головна ідея нашого проекту - популяризація простору м. Житомира як комфортного для проживання, розвитку, самореалізації, дозвілля дітей, сімей та молоді шляхом організації та проведення конкурсу тематичних листівок «Житомир: місця щасливих людей». Але найбільшу цінність ми вбачаємо в тому, щоб люди поділилися позитивними особистими історіями, пов’язаними із спорудами чи місцями Житомира. Якщо вдасться залучити багато молоді і людей взагалі до проекту, то по суті навколо цього можна розвивати інші цікаві мистецько-туристичні проекти, навіть організовувати цікаві локації біля тих місць. Якщо не помиляюся, жодне місто ще таким чином розвиток туристичної привабливості міста із акцентом на погляд самих мешканців не робило. Ми запрошуємо всіх бажаючих, адже листівки можуть бути створені в різних техніках: малюнок, фотографія і т.д., і відповідно, в різних номінаціях вони будуть оцінюватися», – розповіла Наталія Тарасенко.

Як повідомляв Житомир.info, на початку квітня 2016 року влада Житомира приймає заявки на грант міського голови для обдарованої молоді.

Фото з сайту Житомирської міської ради

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі